UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Dramat. Dokumentować jak pies szczeka. Myślę że w tym człowieku jest coś nie tak. Ale zatargi sąsiedzkie czasem takie są
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    113
    40
    Seller(2020-06-24)
  • @Seller - Sąsiedzi mają psa młodego. .. tylko to zostawia to przez cały dzień wyje. .. :/
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    4
    AdolfHeiter(2020-06-24)
  • @Seller - Ludzie rozmawiają a psy szczekają. No ale są ludzie i ludziska. Współczuję tej Pani 🤦‍♀️
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    13
    5
    Właścicielka psa(2020-06-24)
  • @Seller - W takich sytuacjach chętny posiadania psa powinien mieć zgodę od innych sąsiadów
  • @Seller - Facetowi się nudzi a nie ma na kogo z gonić to na psa. Po kajapapraniec. Sąd powinien jemu zakazać szczekania. Bo ten pan gorzej szczeka od psa.
  • @Seller - Sąsiad został skazany za znęcanie się nad zwierzętami i to jest jego zemdts
  • @Seller - Sędzia też człowiek, nie myśli o sprawie, bo swoje problemy nurtują, nie posiada podstawowej wiedzy z biologii bo ważniejszy polski i historia i tak się. .. ..
  • @Seller - Tobie może nie przeszkadza, ale innym tak i wcale nie chodzi tu o to czy ktoś lubi psy czy nie
  • @Seller - A jak by ci pies sczekal albo wył od 1.00 do 7.00 rano to też może A może jednak dla psa jest źle. Też nam psa i tylko szczeka jak ktoś obcy się kręci koło podwórka i jak wyjdę i zobaczę kto to już cichnie
  • @Seller - Ja nie mogę na swojej działce przejść wzdłuż własnego płotu bo jestem atakowana z jazgotem przez psa sąsiadów. A jak mój wnuk 3 lata podszedł dp siatki to pies mało nie toczył piany
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    2
    Violap(2020-06-25)
  • @Seller - To paskudny dziad chciał by psinie kaganiec na cały dzień zakładać a czemu on gada. .. .. miał karę za znęcanie się nad zwierzetami to proste że bedzie i mały kotek mu przeszkadzał dziwny Sąd że nie zwrócił na to uwagi i głupi biegły naraził kobietę na koszty za to ze ma stworzenie Hashtagi: #Warszawa
  • @Seller - Dramatem to są wiecznie układające psy na balkonach, podwórkach a właściciele się cieszą, że ich pupil ma radochę. Czasami się zastanawiam, czy oni nie są glupsi od tych psów.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Rafigi(2020-06-25)
  • @Seller - sosaid jest poje. .. y, znam go i brakuje mu 5klepki, sam nie lepszy jest, chodzi ikameruje sasadke i wszytko ci sie dzieje kolo jego domu
  • @Werna - Zemsta chyba tez lub zaciekłość nie godna kobiety, człowieka i pedagoga ze strony owej pani. Hashtagi: #Ja
  • Za te słowa możesz zostać pozwany za zniesławienie, znam Cię wiec uważaj. Internet nie jest anonimowy Hashtagi: #Ja
  • @Seller - Założę się, że to były sbek. Normalny człowiek by takim wrzodem nie był.
  • @Seller - Gdyhy Ci pruł ryja pod nosem jakiś pchlaż inaczej byś ćwierkał. .. chyba, że Ty maso. .. jakś taki
  • @Seller - Jak pies za sciana bedzie ci napier. .. dalal ze szczekaniem godzinami to pogadamy. Masz psa to opiekuj sie nim, ludzie za sciana tez chca mieszkac w spokoju a nie wysluchiwac czyjegis ujadajacego kundla
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    mateo111(2020-06-26)
  • @Seller - Super człowiek ma prawo do spokoju
  • @Seller - Nie tak? Ja tez dokumentuję bo potrzebuję tego jak zglaszam szczekanie na policji. Jak inaczej to udowodnic? Nie kazdy bedzie znosil szczekanie. Ja nie mam psa i nie chce w swoim mieszkaniu sluchac ujadania. Proste
Reklama