UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • I bardzo dobrze. W końcu ludzie zaczynają znać swoje prawa. Trzeba ich dochodzić nawet przez sąd. Brawo sąd. Brawo Pan ktory zawalczyć o swoje prawo do ciszy. .. .
  • @Brawp - Brawo. .. jak przerwiesz moja chwilę ciszy. .. choćby nawet zbyt głośnym oddychaniem. .. a słuch mam idealny. .. To liczę, że w sądzie bez żadnego problemu poddasz się karze. .. bo przecież odebrałeś mi prawo do ciszy. .. Zastanawiam się teraz, kto będzie odpowiadał za wiatr? On też łamie moje prawo do ciszy. .. masz jakiś pomysł?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    4
    Cogitans(2020-06-24)
  • @Cogitans - Zapoznaj się z prawem. .. .i normy dopuszczalne hałasu w dzień nocą. .. a potem medrkuj
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    3
    Hahajj(2020-06-24)
  • @Brawp - Cisza panuje od 7 do 20 za dnia gówno mu do tego. Mogę młotem udarowym 10 godzin hałasować a on może tylko patrzeć i słuchać.
  • @Kolo - Nie ma agresorze czegoś takiego jak cisza nocna. Mir musi być cały czas i spokój. Wyjątek może faktycznie stanowić remont, ale nie może to trwać w nieskończoność Niestety, ale nauczcie się nie przeszkadzać innym, bo coś takiego jak cisza nocna w prawie polskim nie istnieje. Jak będziesz nawalał młotem udarowym i policja przyjdzie i zobaczy, że to nie remont to również bez problemu wlepią ci mandat, a później możesz za to trafić do sądu. Pora nauczyć się żyć między ludźmi.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    ewelaaa(2020-06-25)
  • @Cogitans - Hałas ma dokładnie określone wartości w dB o czym mowi prawo. Hashtagi: #Ja
Reklama