UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Mam psa, mieszkam w bloku, wiem jak szczekanie może denerwować innych i przeszkadzać, dlatego nauczyłam psa nie szczekać. Pies nie ma prawa szczeknąć, przy mnie nie szczeka, z tego co wiem to jak mnie nie ma w domu czasem szczeknie jak ktoś puka np. do moich drzwi, ale tylko kilka szczeknięć co nie przeszkadza sąsiadom. No ale tego trzeba psa nauczyć po prostu i poświęcić na to czas, co wynika z szacunku do sąsiadów, co niestety praktycznie w naszym społeczeństwie nie istnieje. Aż się boję co będzie kiedyś kiedy moi sąsiedzi się wyprowadzą i wprowadzą się ludzie pokroju tej właścicielki. Dodam również, że ku zdziwieniu obecnych na forum madek ja jako dziecko miałam zakaz hałasowania i skakania po domu żeby nie przeszkadzać sąsiadom, z tego co pamiętam moje koleżanki i koledzy również. Chciałam poskakać to na podwórko. Niestety w obecnych czasach ludzie nie mają kultury i uważają, że mają prawo przeszkadzać innym. BRAWO SĄD !
  • @joals - Szanowna pani. pies wlascicielki mieszka na stale w domu. Biegly obsewowal go tylko na zewnątrz i zapisał w opinii że pies nie szczeka na obcych podchodzacych do furtki. Nie szczeka na osoby obce przechodzące wzdłuż ogrodzenia. Nie szczeka na przejezdzajace samochody. Zauważył jedynie reakcje psa na grupe rowerzystów i na przechodzacego psa. To wydaje sie ze pies wlascicielki jest lepiej wychowany niż pani pies
  • @joals - Mogłaby Pani zdradzić w jaki sposób nauczyć psa nie szczekać? Bo ja próbuję z moim, ale na razie nie wychodzi.
Reklama