UWAGA!

W rocznicę radzieckiej napaści

17 września mija 68. rocznica napaści ZSRR na Polskę. Z tej okazji pod Krzyżem Katyńskim złożone zostaną wieńce i kwiaty, a w kościele p.w. Wszystkich Świętych odprawiona zostanie uroczysta msza święta w intencji Ojczyzny.

Na uroczystości zaprasza Zarząd Oddziału Związku Sybiraków w Elblągu.
     - O godz.17 pod Krzyżem Katyńskim na Cmentarzu Komunalnym przy ul. Agrykola złożone zostaną wieńce i kwiaty, będzie też apel poległych - informuje Kazimierz Kotowski, prezes Związku Sybiraków Oddział w Elblągu. - Natomiast o godz.18 w kościele parafialnym p.w. Wszystkich Świętych odprawiona zostanie msza święta w intencji Ojczyzny. Zapraszamy elblążan do udziału w tych uroczystościach.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • pisza jak im pasuje nie wiedzą jaki miesiąc
 • Nie dla wszystkich była to napaść - jak sięgnę pamięcią w lata minione. No ale pomyłka "miesiąca" napaści uzdrowicieli świata z za wschodu - to autentycznie kpina przede wszystkim z ludzi, którzy tego doświadczyli i ich należałoby przeprosić.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  AborygenMiejscowy(2007-09-09)
 • Aborygenie Miejscowy. Pragnę Ci uzmysłowić iż w relacjach rosyjsko-europejskich zawsze były tworzone różnice . A choćby szerokość torów kolejowych. A co powiesz na temat Rewolucji Październikowej, która odbyła się w listopadzie. Sadziłem że jesteś bardziej rzeczowy i zorientowany w radziecko-rosyjskich tematach. I dziwi Ciebie trochę inna niż w rzeczywistości data inwazji sowieckiej na Polskę?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  sorello(2007-09-09)
 • AborygenieMiejscowy wtłumacz mi co to jest wschód, czy to granica jakas czy jakiś mur? Jak można być z za wschodu?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  kpiarz(2007-09-09)
 • Co za idiotów zatrudniacie w tym www.portel.prl.pl ???? Na taki błąd to już nikt nie może sobie pozwolić - !!!!! 17 . W R Z E S I E Ń . Kto dla was pisze artykóły - 12-latki ???!!! No tak to się jeszcze nie w....wiłem nigdy !!!!!
 • To wszystko juz rozumiem.17 wrzesnia uwolnili Polske,a miesiac pozniej napadli.Ale co swietujemy 17 wrzesnia`
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  CHOMIK(2007-09-09)
 • Redakcja Przepraszamy naszych Czytelników za tę pomyłkę.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Redakcja(2007-09-09)
 • I nie ma sprawy - 50 lat w Orwellowskim świecie jak widać nie wszystkim się nie podobało. Pytają się - o co chodzi? W czym problem. Co się stało takiego? Gdzie ten wschód? Ano problem tkwi w główkach jak widać nas wszystkich (łącznie z moją), w których ten system i ideologia zostawiły straszne spustoszenie. A wschód zaczyna się tam gdzie cmentarze znaczą pobyt "przyjaźnie" nastawionych kaznodziei znanej już nam ideologii.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  AborygenMiejscowy(2007-09-10)
 • Co za hipokryzja. Teraz nasze władze czczą "minutą ciszy" bezpodstawny i zbrodncizy atakArmii Czerwonej na Polskę, a 10 lutego będą czcić pod pomnikiem tych zbrodzniarzy (AC) tzw. wyzwolenie Elbląga. Masakra. To jest po prostu żałosne!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Anubis(2007-09-10)
 • W rocznicę SOWIECKIEJ napaści
 • AborygenieMiejscowy chwała Tobie. Jak niewielu z obecnej rzeczywistości potrafisz uderzyć się w pierś. Błędy popełnia wielu, ja również, ale niewielu potrafi się do tego przyznac. Ave AborygenMiejscowy.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  sorello(2007-09-10)
Reklama