UWAGA!

Warsztaty Klanzy dla studentów

Elbląg, Warsztaty Klanzy dla studentów

Stowarzyszenie Elbląg Europa zaprasza studentów na darmowe warsztaty pt. „Techniki pracy z dziećmi”. Odbędą się one 15 listopada (niedziela) w godzinach 9-17 w siedzibie Stowarzyszenia przy ul Stefczyka 7/8.

Warsztaty poprowadzi wykwalifikowana trenerka Polskiego Stowarzyszenia Pedagogów i Animatorów Klanza Małgorzata Miechowska-Malinowska.
       – Zachęcamy przyszłych nauczycieli i wychowawców, by w swojej pracy poszukiwali różnorodnych metod nauczania. Istnieje wiele stowarzyszeń, których misją jest wspieranie rozwoju dzieci i młodzieży. Chcielibyśmy, by absolwenci kierunków pedagogicznych nie ograniczali się jedynie do poszukiwania pracy w szkołach, ale mieli świadomość istnienia świata pozarządowego, w którym ludzie zrzeszają się, by dążyć do wspólnego celu – przekonuje Kamila Wałachowska, asystentka Stowarzyszenia Elbląg Europa ds. szkoleń.
       Klanza to zespół ludzi poszukujących skutecznych i nowatorskich rozwiązań z zakresu nauczania, pedagogiki oraz pracy z grupą. Uczestnicy warsztatów będą mogli poznać sprawdzone metody nauki poprzez zabawę m.in. zabawy z chustą animacyjną, gry fabularyzowane, tańce integracyjne, zabawy ruchowe, relaksacyjne, zastosowanie gier dydaktycznych w zabawie z grupą itp. Metoda Klanzy jest znana w środowisku nauczycieli i animatorów z całej Polski, dlatego certyfikat udziału w warsztatach będzie cennym dokumentem potwierdzającym doświadczenie i kwalifikacje zawodowe.
       Dzięki projektowi Stowarzyszenia Elbląg Europa „III sektor w XXI wieku. Centrum Organizacji Pozarządowych powiatu elbląskiego” będzie można wziąć udział w szkoleniu całkowicie za darmo. W ramach tego także obiad oraz materiały szkoleniowe.
       Aby zgłosić się na szkolenie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który można pobrać ze strony www.cop.elblag.pl i wysłać go do 10 listopada na adres: ola@elblageuropa.pl. Szczegółowych informacji udziela Aleksandra Ławecka, tel. 504 067 978.
      
       Projekt „III sektor w XXI wieku. Centrum Organizacji Pozarządowych powiatu elbląskiego” jest współfinansowany przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich oraz przez Urząd Miejski w Elblągu.
      
      
oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w tym dziale

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama