UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Weź udział w konkursie Dziecięcego Piekarczyka

Elbląg, Weź udział w konkursie Dziecięcego Piekarczyka

Regionalne Centrum Wolontariatu zaprasza do wzięcia udziału w konkursie o przyznanie tytułu „Dziecięcego Piekarczyka”. Każda osoba, która jeszcze nie ukończyła 18 roku życia może wystąpić z wnioskiem o przyznanie tytułu „Dziecięcy Piekarczyk” wybranej przez siebie osobie, instytucji lub organizacji pozarządowej, która jego zdaniem wyróżnia się swoim działaniem na rzecz dzieci.

Regionalne Centrum Wolontariatu w Elblągu daje szanse młodemu pokoleniu nagrodzić osoby, instytucje bądź organizacje pozarządowe, które najbardziej wyróżniły się na tle innych swoją wyjątkową działalnością na rzecz dzieci. Laureatem zeszłorocznego „Dziecięcego Piekarczyka 2017” roku został Bogusław Tołwiński. W tym roku również jest taka możliwość, żeby uhonorować kogoś szczególnego.
       Każda osoba, która jeszcze nie ukończyła 18 roku życia może wystąpić z wnioskiem o przyznanie tytułu „Dziecięcy Piekarczyk” wybranej przez siebie osobie, instytucji lub organizacji pozarządowej, która jego zdaniem wyróżnia się swoim działaniem na rzecz dzieci. Wniosek z opisem należy przesłać lub dostarczyć osobiście do 19 listopada na poniższy adres (z dopiskiem „Dziecięcy Piekarczyk”).
      
       Regionalne Centrum Wolontariatu w Elblągu
       ul. Związku Jaszczurczego 17/26
       82-300 Elbląg
       email: wolontariat@centrumelblag.pl

      
       Więcej informacji również na stronie.
      
Laura Mickiewicz, Regionalne Centrum Wolontariatu w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama