UWAGA!

Weź udział w konkursie na najpiękniejszą palmę wielkanocną

 
Elbląg, Weź udział w konkursie na najpiękniejszą palmę wielkanocną
fot. nadesłana

Parafia Św. Jakuba Apostoła w Tolkmicku już po raz dwunasty ogłasza konkurs na "Najpiękniejszą palmę wielkanocną”. Konkurs adresowany jest do osób indywidualnych, rodzin, szkół, przedszkoli, instytucji, stowarzyszeń i grup.

Zaczynaliśmy lokalnie, ze Szkołą Podstawową, Gimnazjum  i  Przedszkolem Miejskim, potem włączył się Ośrodek Kultury i Dom Pomocy Społecznej. W kolejnych latach dołączały do tego konkursu szkoły z terenu gminy oraz stowarzyszenia.
       Nadszedł szedł czas, że na zaproszenie odpowiedziały instytucje i osoby spoza naszej gminy, postanowiliśmy w 2017 roku zmienić ten konkurs na Regionalny.  Cieszy fakt, że przez te wszystkie lata wspierał nas w współorganizacji Urząd Miasta i Gminy w Tolkmicku, przez pięć ostatnich lat - Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu, a w 2017 roku do grona sponsorów dołączyło Starostwo Powiatowe w Elblągu, a starosta objął osobiście Konkurs swoim patronatem. W tym roku do współpracy włączył się również Caritas Diecezji Elbląskiej.  I tak jest w tym roku. Zapraszamy do udziału w konkursie osoby indywidualne, rodziny, szkoły, przedszkola, instytucje, stowarzyszenia i grupy oraz wszystkich, którzy chcą z nami tworzyć ten piękny klimat Niedzieli Palmowej. Zaproszenie obejmuje mieszkańców powiatu elbląskiego, ale nie odrzucimy też palm z innych miejscowości.
       Regulamin można znaleźć na naszej stronie parafialnej. T Liczymy na liczny udział w konkursie Regionalnym na Najpiękniejszą Palmę Wielkanocną 2019.
      
Parafia Św. Jakuba Apostoła w Tolkmicku
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama