UWAGA!

Wielka aukcja w Radiu El

Elbląg, Autograf Jana Pawła II - dar biskupa Józefa Wysockiego
Autograf Jana Pawła II - dar biskupa Józefa Wysockiego (fot. Damian Matwiejczyk).

Dziś na antenie Radia El można kupić atrakcyjny prezent pod choinkę i jednocześnie pomóc elbląskiej Fundacji Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym im. Matki Teresy z Kalkuty. Wielka aukcja charytatywna zaczyna się o godz. 11. Najcenniejszym przedmiotem na aukcji jest dedykacja napisana własnoręcznie przez papieża Jana Pawła II. Włącz Radio El i licytuj.

Fundacja istnieje już od 15 lat i jest jedną z najstarszych organizacji pozarządowych w naszym regionie. Zajmuje się głównie działalnością leczniczo-rehabilitacyjną i wychowawczą na rzecz dzieci i młodzieży niepełnosprawnej. Fundacja prowadzi Warsztat Terapii Zajęciowej dla niepełnosprawnej młodzieży, w działają pracownie: wikliniarska, stolarska, makramy, życia codziennego, ogrodnicza i komputerowa.
     Przy Fundacji funkcjonuje też gabinet stomatologiczny dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej, który jest jedyną taką placówką w województwie prowadzoną przez organizację pozarządową, dostosowaną dla osób niepełnosprawnych. Z pomocy stomatologa korzystają dzieci i młodzież z różnymi formami niepełnosprawności psychicznej i fizycznej, głównie są to dzieci dotknięte autyzmem, porażaniem mózgowym i upośledzeniem umysłowym, często pochodzące z rodzin ubogich, patologicznych, o niskiej świadomości społecznej i zdrowotnej.
     - Środki finansowe, które pozyskujemy na funkcjonowanie tego gabinetu, są niewystarczające i nie pozwalają na świadczenie pomocy wszystkim potrzebującym – mówi prezes Rady Fundacji Anna Szyszka. – Stąd zrodził się pomysł aukcji. Cały dochód z niej będzie przeznaczony na działalność charytatywną Fundacji.
     Aukcja prowadzona jest przy współudziale Radia El i Elbląskiej Gazety Internetowej portEl.pl. PortEl przygotował licytację w Internecie. By wziąć w niej udział, wystarczy wejść na stronę wigilia.swistak.pl. Zapraszamy! Kupić można tam niemal wszystko – począwszy od pióra Aleksandra Kwaśniewskiego po meble przedpokojowe, odzież, ozdoby świąteczne, dzieła sztuki czy sanki.
     Dziś od godz. 11 na antenie Radia El przeprowadzimy wielki finał aukcji. Fanty można będzie licytować w Internecie i na antenie Radia El. Część radiową poprowadzi Paweł Kasperczyk, redaktor naczelny elbląskiego radia.
     
PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • A ja słyszę cały czas żeby przyprowadzać dzieci do stomatologa bo gabinet grozi zamknięciem- taką to sławą cieszy się gabinet???!!! A sprzęt naprawdę sprzed gierkowskiej epoki-strach iść z dzieckiem!
 • a ja bede licytowac. Prezent marzenie !!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  marzenie(2005-12-21)
 • JESTEM ELBLĄŻANINEM, MIESZKAJĄCYM W WARSZAWIE. KAŻDEGO DNIA ODWIEDZAM PORTEL. TO CO ROBICIE JAKO MIESZKAŃCY MIASTA TO SKANDAL! O TAKICH AKCJACH, AUKCJACH POWINNO SIĘ MÓWIĆ (źLE) TRĄBIĆ! ZNACZNIE WCZEŚNIEJ.WIECIE ILU ELBLĄŻAN PRACUJE W STOLICY? WIECIE JAKIE MAJĄ MOŻLIWOŚCI FINANSOWE? CIEKAW JESTEM ILE WPŁYNĘŁO KASY Z LICYTACJI RADIOWEJ?! CZY WIECIE O TYM, ŻE MOŻNA PROWADZIĆ LICYTACJĘ PRZEZ INTERNET?WIECIE DLACZEGO W ELBLĄGU JEST JAK JEST? A MOŻE CZAS NA ZMIANY NA NIEKÓRYCH STOŁKACH? WESOŁYCH ŚWIĄT...
 • John, czyś ty się z choinki urwał , bynajmniej nie Bożonarodzeniowej, widocznie słabo czytasz, bo sam bralem udzial w aukcji Internetowej. Trzeba czytac !!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  internauta(2005-12-21)
 • JOHN....TY NAPRAWDĘ SIĘ URWAŁEŚ Z CHOINKI.! AUKCJA BYŁA W INTERNECIE. SAM JĄ OBSERWOWAŁEM. CHOĆBY DAR BISKUPA WYSOCKIEGO. CENA UROSŁA Z 540 ZŁ DO 1500 ZŁ. OSOBIŚCIE MÓWIŁEM DWÓM OSOBOM MIESZKAJĄCYM W WAWIE.! I TO DOŚĆ JUŻ MAJĘTNYM.! I GUZIK ZAINTERESOWANIA.! WIĘC NIE PRZESADZAJ ŻE ELBLĄŻANIE Z WAWY RZUCILIBY SIĘ DO LICYTACJI.! TO BAJKA.! CHYBA CIĘ TROCHE PONIOSŁO PANIE WARSZAWIAKU Z ELBLĄGA.!
 • ŹLE MNIE ZROZUMIELIŚCIE . OD KIEDY BYŁO WIADOMYM, ŻE BĘDZIE AUKCJA? O TAKIEJ AKCJI NALEŻY TRĄBIĆ PRZEZ KILKADZIESIĄT DNI (ODLICZAĆ) . NIE BROŃCIE ORGANIZATORÓW I MEDIÓW. DWÓJA Z MARKETINGU!
 • JOHN - DWÓJA Z PATRIOTYZMU!!! co to za ptak, co we własne gniazdo potrafi narobić? - znasz to powiedzenie?
 • Dżonu, a może pokaż co potrafisz, dotrzyj do zwycięzcy licytacji i odkup to za podwójną cenę... albo namów któregoś ze swoich kolegów w Warszawie. może jeszcze nic straconego?
 • ktoś przede mną zwrócił się do Johna per "dżonu" i od razu przypomniały mi sie "rozmowy w tłoku" jak kwasniewska zwrociła sie do do dody per "pani dodu" he he
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  sigma&pi(2005-12-22)
 • Może i medium pt. radio EL trąbiło , tylko kto go słucha... To nie to co kiedyś.Z tymi stołkami to racja. Może czas na zmiany. Może powinien tam zasiąść ktoś , kto chce coś dla miasta i mieszkańców robić.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  radiosłuchawka(2005-12-22)
 • a co ma radio do tego? tam był finał. aukcja szła na www.swistak.pl, a i na Portelu też o tym było sporo. oj radiosłuchawko, przyczep się może do swojej niepodzielnej uwagi.
 • Podzielna ona jest.Ta uwaga. Stąd takie zdanie. Ogólne w charakterze. Jako recenzja radiosłuchawki. Odnoszące się do opinii Johna. Przedmówcy . Stosuje krótkie zdania ,by się nie zagubić. :)A co do radia? Lubię słuchać. Jak mówią ludzie. A nie durnej muzy.To włączam"3". I fajnie.:)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  radiosłuchawka(2005-12-22)
Reklama