UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • W jakim sklepie pracujesz? 12 kg bardzo dobrej karmy w necie kupisz za 130 pln
  • jestem bardzo ciekawy o jakiej karmie piszesz Jezeli nie jest to tajemnica to napisz proszę firme Ja za 11 kg karmy orijen place 300 zl. Mala karma z tej firmy kosztuje 79 zł. Kiedys kupowalem brit ale okazalo sie , że to nie jest karma z wyzszej półki Oczywiscie wszystko kupują przez ineternet bo jest taniej niz w sklepie zoologicznym Moze sie okazuje ze dalej przeplacam :/
  • Do Mis W sklepach zoologicznych jest karma z niskiej polki, ze sredniej polki i wyzszej polki. Rowniez czekam jak napiszesz jaka to firma bo wydaje mi sie ze chyba sie mylisz i nie jest to 12kg karmy z wyzszej polki.
  • Ja kupuje Brit z neta 15 kg za 107zl :)
  • Brit to śmieciowa karma, szkoda ze nie czytasz składu
  • Weźcie ludzie wejdźcie na jakiś ranking karm czy coś i poczytajcie mądrzejszych bo żal się robi jak cudujecie i piszecie o karmach z wyższej półki typu BRIT! To jest to samo g. .ó. .o co ROYAL CANIN!!! Żyjecie w jakiejś nieświadomości i szczycicie się że karmicie zwierzaka karmą z wyższej półki. Więc się grubo mylicie, a karmy z wyższej półki tak jak ktoś napisał to ORIJEN czy APPLAWS!!! Mało tego o ile psu kupicie worek 12kg czy 15 kg tak kotu co najwyżej można kupić worek karmy 7kg a płacisz jak za 12 kg!
Reklama