UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ja już przeniosłam dziecko do innego przedszkola i nie widzę żeby poziom odstawał. Zadbane. Zaopiekowanie. Edukacja. Zabawa. Co przez te wszystkie lata robiła Pani Dyrektor się pytam ? Jaka była jej aktywność ? W temacie pod tytułem no kiedyś ta ruina się rozsypie. Narobili etatów nawet konserwator tam jedzie na pełny etat. Na pełny etat to jeden techniczny na 4 placówki powinien być np.
  • Chyba nie wie Pani wszystkiego
  • Piszę pani bzdury Etaty dawno po ucinali i to też zasługa prezydenta Wróblewskiego Wozne 3/4 Konserwator 1/4,kuchnia też na nie pełnym wymiarze A moim zdaniem rodzicie mają rację, odpuszczą to Wróblewski wszystko sprzeda
  • A moim zdaniem rodzice to roszczeniowa banda nieudaczników. Jak naprawa Pani odkurzacza w domu nie miałaby uzasadnienia ekonomicznego to by Pani ten fant do śmieci wyrzuciła. A nie biła piany. Wróblewski nie jest wieczny, nowy Prezydent nie dokona w tym mieście nic spektakularnego. Był już jeden postępowy Prezydent UM Elbląga, młoda gwardia, to go powieźli w referendum.
  • Wróbel nie kompromituj już się
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    23
    3
    Jamaleg(2023-03-03)
Reklama