UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Wolontariat – szkołą wychodzenia z bezradności

To nazwa projektu, który wspólnie realizują Stowarzyszenie Kulturalne „Viva art” w Elblągu oraz centrum kultury „Światowid”.

W ramach tego projektu odbyło się już kilka szkoleń oraz warsztatów dla wolontariuszy. W grudniu planowane są kolejne dotyczące m.in. nauki podstaw języka migowego oraz zajęcia arteterapeutyczne, zajęcia z pedagogiki zabawy.
     19 grudnia odbędzie się seminarium pn. „Wolontariat – aktywność społeczna młodzieży”, które pozwoli wolontariuszom dowiedzieć się więcej na temat trzeciego sektora w Polsce, organizacji działających w środowisku lokalnym na rzecz osób niepełnosprawnych, aspektów pracy w organizacjach pozarządowych, predyspozycji kandydatów, wymagań pracodawców, prawnych aspektów wolontariatu, specyfiki poszczególnych rodzajów niepełnosprawności, organizacji działających w środowisku lokalnym na rzecz osób niepełnosprawnych.
     Natomiast 28 grudnia szkolić się będą przedstawiciele organizacji i instytucji zajmujących się świadczeniem usług dla osób niepełnosprawnych, zainteresowanych współpracą z wolontariuszami.
     Szczegółowych informacji nt. projektu pn. „Wolontariat – szkołą wychodzenia z bezradności” udziela Teresa Miłoszewska, tel.055 611-20-65, e-mail: teresa.miloszewska@swiatowid.elblag.pl.
     Projekt dofinansowano ze środków Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Wojewódzkiego w Olsztynie.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama