UWAGA!

WOŚP czeka na wolontariuszy

Elbląg, WOŚP czeka na wolontariuszy

Już 8 stycznia po raz czternasty zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Trwa nabór wolontariuszy, którzy chcą przyłączyć się do akcji.

Pierwszy raz o Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy usłyszeliśmy w styczniu 1993 roku. Założycielem fundacji WOŚP jest Jurek Owsiak. Co rok podczas finałów zbierane są pieniądze przeznaczane na ratowanie życia chorych osób, w szczególności dzieci. Podczas zeszłorocznego finału zebrano ponad 29 milionów zł.
     W Elblągu rozpoczęły się przygotowania do czternastego finału WOŚP. W tym roku Orkiestra zbiera pieniądze na sprzęt potrzebny do ratowania dzieci poszkodowanych w wypadkach, w tym na naukę udzielania pierwszej pomocy. Elbląski sztab orkiestrowy działający przy Komendzie Hufca ZHP prowadzi nabór wolontariuszy, którzy chcą kwestować podczas tegorocznego finału.
     - Każdy, kto skończył 15 lat, może wziąć udział w tegorocznym finale Orkiestry. Wystarczy przyjść ze zdjęciem legitymacyjnym do Komendy Hufca przy ul. Mazurskiej. Czekamy od poniedziałku do piątku w godzinach 12-16 – informuje Karolina Ciechorska z elbląskiego sztabu WOŚP.
     Szczegóły akcji na stronie: www.wosp.elblag.org.
     
OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Świetna akcja ,pozbawiona jednak akceptacji kleru i dlatego niepodoba sie niktórym,ja jednak pójde i jak zawsze dam 20 zł do puszki.Jurek dziekuje za to ze jestes tak wspanialym facetem.
  • Jurek nie jest takim wspaniałym facetem... mialem okazje z nim pogadać i poobserwować jego zachowanie, a zachowywyał się "nieciekawie"
  • Jurek nie jest wcale takim wspaniałym facetem, porostu obrał sobie sposób na życie i z tego co piszą życie bardzo dostatnie, np zona jezdzi Mercem za ok. 600 tys.
Reklama