UWAGA!

Zagrają dla Kai i Filipa

Elbląg, Zagrają dla Kai i Filipa

W weekend (8 i 9 grudnia) w hali Gimnazjum im. Jana Pawła II w Tolkmicku odbędzie się III edycja Mikołajkowego Turnieju Piłki Nożnej Halowej Meyer Cup. Będzie to akcja charytatywna zadedykowana Kai i Filipowi.

Filip pochodzi z Tolkmicka, jest uczniem szkoły podstawowej i od zawsze porusza się na wózku inwalidzkim. To życzliwy, skromny i dobry chłopiec, zawsze myśli o innych, dlatego tym razem, to my pomyśleliśmy o nim, aby osłodzić mu trochę życie i wyposażyć go w przedmioty ułatwiające mu aktywne funkcjonowanie na co dzień. Kaja to dwudziestoletnia elblażanka, ktora pod koniec października uległa wypadkowi drogowemu, w którym doznała złamania kręgosłupa w dwóch miejscach. Już teraz wiadomo, że młoda będzie wymagała żmudnej i kosztownej rehabilitacji, w której postaramy się pomóc.
       W programie turnieju konkursy, sprzedaż ciast i gorących posiłków, loteria fantowa, licytacja koszulek i gadżetów piłkarskich.
       Turniej składa się z 16 drużyn, które rywalizują w czterech grupach pierwszego dnia imprezy. Z każdej grupy awansują dwie drużyny, które w niedzielę grają w tzw. pucharach w systemie mecz-rewanż. Na potrzeby pierwszego dnia turnieju wymyśliliśmy specjalny harmonogram grania tak, aby drużyny nie czekały długo na swój mecz.
      
inf. nadesłana
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama