UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • byłam na marszu, bo jestem za wolnością i wyborem, który ma dotyczyć wyłącznie mojej osoby, precz z łapami od mojego ciała i mojego życia, nic od tego państwa nie dostałam, za wszystko płacę sama, z moich podatków utrzymuję chmarę dzieci, których matkom nie chce się pracować, a które wspiera obecny rząd, z moich podatków płacę na kościół chociaż wolałabym aby opłacono leczenie chorych i potrzebujących, taki to kraj, w którym anonimowi siedzą przed klawiaturą, a ten łysy imbecyl ma odwagę, której wam brak.
  • @ell - Nasi rodacy w różnych wojnach, na różnych frontach walczyli po to by następne pokolenia żyły w wolnej Polsce. Nic nie dostali od "tego państwa" bo nawet nie było tego państwa, oni ofiarowali swoją krew, a nawet życie za Polskę. Powiem Pani co dostała od "tego państwa" wychowanie, wykształcenie, opiekę zdrowotną, bezpieczeństwo, pokój. O tym wszystkim marzyły poprzednie pokolenia. Pani jest przeciwko kobietom, nie jedna praczka, sprzątaczka, kucharka domowa wolałaby iść do pracy zamiast orać w domu. Pani jako kobieta śmie napisać "matkom nie chce się pracować", Pani protestuje przeciwko dyskryminacji kobiet?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    20
    5
    POparaniec(2016-10-24)
  • Twoje zycie mnie nie obchodzi. Jest tyle warte ile ten wasz caly marsz. Ale obchodzi mnie zycie nienarodzobego czlowieka do ktorego to zycia roscice sobie prawo decyzji a byc moze to zycie byloby wiecej warte i porzyteczniejsze niz wasza marna wegetacja bo nie mozna tego nazwac nawet egzystencja.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    16
    Kabanik(2016-10-24)
  • @POparaniec - do Popapraniec- nie jesteś partnerem do dyskusji, pozostawię to bez komentarza,
  • @ell - Oczywiście nie jestem, mam tylko jeszcze jedno pytanie na temat Pani podatków, czy wie Pani ile z budżetu państwa idzie na fundusz alimentacyjny? Ile płacimy za cwaniaków którzy uchylają się przed płaceniem na dzieci. O tym zapomniała Pani ale o matkach nie Pani nie zapomniała? Czy w tym proteście ktoś poruszył temat odbierania dzieci ubogim rodzicom by oddać rodzinnie zastępczej, zamiast pomóc naturalnym rodzicom? O, przepraszam jakaś pomoc była, jak dobrze pamiętam rodzinne aż 77 zł na dziecko w wieku do pięciu lat.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    5
    POparaniec(2016-10-24)
  • @ell - a może warto proszę pani korzystać z antykoncepcji
Reklama