UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Do "janusza" bez podpisu : Zapewne w przeciwieństwie do Ciebie byłem zarówno w Izraelu jak i wielu innych krajach na obu półkulach tego świata. I wiesz co ? Nigdzie nie spotkałem się z takim zacietrzewieniem, podłością, rasizmem, niegodziwością i zwykłym brakiem szacunku do poglądów drugiego człowieka jak u nas w katolickiej Polsce. jesteś żałosny - człowieku ????
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    12
    mateo1(2016-10-24)
  • Czego Ty oczekujesz posługując się takim językiem przy okazji oczerniajac swoich rodaków?? Przeczytaj swoj komentarz powoli i ze zroumieniem. Gdzie uprzejmosc i zrozumienie z twojej strony a ktorych tak ci brakuje u innych?Nie obchodzi mnie gdzie byłeś ale frapuje jedno: po co człowieku tutaj wracales? Do tej ,,zacofanej", "ksenofobicznej" Polski? A moze te podroze to tylko twoja imaginacja? Aha nie mam wasow, klawiatury i swetra,nie czuję potrzeby wymyślania pseudo nickow
  • Ja nie oczerniam swoich rodaków - oni swoja postawa sami to robią, czy tego nie widzisz ? Włącz TV (ale nie na TV publiczną ) ale na jakikolwiek inny kanał i jeśli potrafisz wyciągać wnioski ze zrozumieniem to również dojdziesz do moich wniosków. Zapewniam Cię że co jak co, ale czytania ze zrozumieniem mi nie brakuje. Nie gniewaj się proszę, ale wydaje mi się że to Ty nie czytasz ze zrozumieniem. Poczytaj więc te wściekłe, pełne jadu i nienawiści do każdego kto myśli inaczej wpisy pod tym artykułem i o ile masz parę zwojów mózgowych więcej niż przeciętny Kowalski (a zakładam że masz), to dojdziesz do wniosku w jakim kraju żyjesz. A dlaczego wróciłem ? - bo jestem polakiem - jak Ty i kocham swój kraj - dlatego. Nie zgadzam sie tylko z tym co sie w moim kraju obecnie dzieje. Wąsy i obwisły sweter to tylko przenośnia - obraz typowego polaczka - cwaniaczka - takiego "janusza", ksenofoba, rasisty, zazdrośnika - nie mówię że to Twój obraz - jednak czytając Twój wpis odnośnie mojego wyjazdu do Izraela odnoszę wrażenie że jednak jesteś blisko "januszowego" ideału kolego. Imaginacja ? - myślisz że ściemniam ? Zapewniam Cie że chciałbyś zobaczyć tyle świata i doświadczyć tylu wspaniałych kontaktów ze wspaniałymi ludzmi na świecie co ja. Mam porównanie - wiem co mówię.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    8
    mateo1(2016-10-24)
Reklama