UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Zaśpiewaj podczas Świątecznych Spotkań Elblążan!

Nieformalna Grupa Flash Mob Elbląg zaprasza do włączenia się we wspólne kolędowanie w ramach inicjatywy „Kolędnicy Na Ulicy”. Chętnych zapraszamy na kolejną próbę już w najbliższy wtorek – 13 grudnia na godzinę 17:30 do siedziby COP.

Już po raz trzeci, podczas Świątecznych Spotkań Elblążan (17-18 grudnia) ducha radosnych Świąt Bożego Narodzenia ożywiać będzie grupa kolędników w ramach inicjatywy „Kolędnicy Na Ulicy”! W tym roku głównym inicjatorem przedsięwzięcia jest nieformalna grupa Flash Mob Elbląg, która chce nadać imprezie szczególną atmosferę, śpiewając i grając w myśl zasady „śpiewać każdy może”!
       Grupę ze strony muzycznej, przygotowuje i prowadzi Marek Płoski, znany elbląski bard i muzyk, od początku zaangażowany w inicjatywę. Obecnie związany z Uniwersytetem Trzeciego Wieku i Osób Niepełnosprawnych.
       Wszystkich, którzy chcą dołączyć do organizacji wydarzenia - zapraszamy w najbliższy wtorek, 13 grudnia na godzinę 17.30 do siedziby Centrum Organizacji Pozarządowych (ul. Warszawska 55) Jednocześnie pragniemy przypomnieć że na ul. Warszawską kursuje darmowy autobus Z-tka, która z pl. Słowiańskiego rusza o godzinie 17.22.
       W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod numerem (55) 643-43-12.
       Serdecznie zapraszamy!
      
Katarzyna Smukowska, Kamil Zimnicki, Nieformalna Grupa Flash Mob Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama