UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • A ci dalej w zaparte, chyba nie poczuli zapachu smrodu podczas akcji referendum!!! Wiadomo ze przed wyborami wszystkie chwytye dozwolone ale moze trochę przemyśleń i zamiast latać z kartkami po mieście to więcej konstruktywnej pracy dla miasta! Dostaliscie czerwoną kartkę od mieszkancow i duzo czasu nie macie na poprawę i naprawę wizerunku i na poprawę efektywności w uzdrowieniu miasta!
 • Zapach smrodu to poczuł Rembelski, jak go Elblążanie potraktowali i pokazali mu gdzie mają jego spisek z PiSem. Latają z kartkami w szczytny celu, bo PiSowi rozdawnictwo nie pomogło a tak się chwili że dzieci przybędzie jak zaczną kasę rozdawać, po 6 latach rozdawnictwa dzieci mniej niż było, bieda w państwie, na nic nie stać, na leczenie, na leki ale będą wozić ze wsi do urny ludzi, żeby tylko na nich głosowali.. bo z miasta za mądrzy i każdy wie że doprowadzili do upadku gospodarczego nasz kraj. Teraz akcje zrobią wożenia do urny. Śmiechu warte. Zamiast dać ludziom kasę na on vitro żeby dzieci mieli ci co nie mogą, co nie mają za co leczyć, to rozdają dodatków od h... że ludziom w głowie się pier..... ilo. Nie wiedza na co składać. A zaraz chleb będzie po 15 zł. Taki nam raj PIs zgotował.
 • jedyna osoba która może jeszcze podnieść upadający prestiż tej upadającej partii na lokalnym gruncie jest Pan Czyżyk, którego tu zabrakło! nie jest idealnym kandydatem bo przesiąkł ta złą mentalnością, ale nie do końca złymi nawykami! jest osobą kulturalną może trochę zadufaną, ale nie mściwą, nie wredną, nie arogancką, nie podłą i nie niszczącą dla zasady ludzi, którzy mogliby mu zagrozić! umie rozmawiać i słuchać! jedyny minus to, że pewnie musiałby utrzymać tych niektórych niechcianych już ludzi! oraz utrzymać to towarzystwo ze spółek generujące koszty ciepła. które za chwile nam porządnie wzroście! to są niestety te minusy że dalej tkwimy w błędnym kole! ale to z tej platformerki jedyny sensowny kandydat! referendum obnażyło tu wiele złych i niskich metod i obudziło cos w ludziach i to jest jego niewątpliwy sukces! reszta w mieszkańców!
 • On jest z ekipy nowaczyka którą wywieźliśmy na taczkach. Wielkim nieporozumieniem ponownie się wturlal do ratusza przez patologiczną ordynację wyborczą. Odwołało go 24 tyś elblążan a przypomnij proszę jaką ilością głosów dostał się do ratusza? Teraz widzisz że demokracja to fikcja? Więcej ludzi go odwołało niż wybrało. Śmietnik POlityki to właściwie miejsce dla pana tancerza.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  1
  harleyempolesie(2023-01-23)
Reklama