UWAGA!

Zima, zima, zima...

 Elbląg, Zima, zima, zima...
fot. Anna Dembińska

... pada pada śnieg. Jadę, jadę w świat sankami, sanki dzwonią dzwoneczkami...“ - brzmią słowa popularnej piosenki dla dzieci. Te akurat mają przerwę świąteczno - noworoczną, więc elbląskie górki przeżywają oblężenie. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z zimowego Elbląga.

Praca dziennikarza ma wiele plusów (ale o tym może innym razem). Jednym z nich jest możliwość wyjścia sobie w godzinach pracy na spacer. Poszliśmy, a co zobaczyliśmy można zobaczyć w fotoreportażu. Elbląg pod białą pokrywą śniegu wygląda po prostu pięknie. Najbardziej z tego faktu zadowoleni są najmłodsi mieszkańcy naszego miasta, którzy opanowali chyba wszystkie możliwe miejsca, z których można zjeżdżać na sankach „jabłuszkach“ i na czym jeszcze wyobraźnia podpowie. Nasza redakcja razem z dzieciakami trzyma kciuki, żeby śniegu na górkach nie zabrakło.

SM

Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Ot i bez spektakularnych inwestycji miłosciwie nam panujących, elblążanie sami zorganizowali sobie wypoczynek na łonie natury.
 • No i co na to miasto, które dopusciło do zlikwidowania wyciągu i ogólnego zaniedbania Góry Chrobrego, jako atrakcji bez żadnego pomysłu na rewitalizację terenu. Jedyne, co chcą zrobić to puscić ulicę Wschodnią dobijając potencjał tego miejsca. Dlaczego reporterzy nie zajmą sie tą sprawą?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  16
  8
  Do_pomorskiego(2021-12-28)
 • @Do_pomorskiego - A to że ekonomicznie było najlepszym rozwiązaniem, ile masz tej zimy? 2-3 tygodnie w roku, a co dalej kto będzie płacił za utrzymanie tego wszystkiego.
 • Chciałbym tylko zwrócić uwagę na to jak stok góry został przygotowany do zimy i opadów śniegu. Zbocze stoku zostało wyrównane, a bujna roślinność równo przycięta tuż przy samej ziemi. Wszelkie krzaki wykarczowane, a rów na dole stoku zasypany. Brawo, brawo, brawo #umelblag
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  3
  _kioskarka__(2021-12-28)
 • Chciałbym tylko zwrócić uwagę na to jak stok góry został przygotowany do zimy i opadów śniegu. Zbocze stoku zostało wyrównane, a bujna roślinność równo przycięta tuż przy samej ziemi. Wszelkie krzaki wykarczowane, a rów na dole stoku zasypany. Brawo, brawo, brawo Urząd Miasta Elbląg. BRAWO Hashtagi: #umelblag, #mosirelblag, #umelblag
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  3
  _kioskarka__(2021-12-28)
 • Świetna zabawa! Za dzieciaka wychodziło się o 8 a wracało o 20 z przerwą na obiad i siku hehe.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  10
  2
  gimby nie znają(2021-12-28)
 • Góry i elblążan szkoda. .. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  7
  1
  100% Elblążanin(2021-12-28)
 • Szkoda, że budując place zabaw na Dolince (są super), nikt nie pomyślał, o tym, jak fajnie zima dzieci bawią się na górkach, teraz wszędzie stoją lampy, śmietniki, ławki, nie ma jak zjeżdżać, byłam tam 15 min i chłopczyk wjechał w lampę, ciekawe ile będzie wypadków :( Hashtagi: #mamuska
 • Ławka stoi centralnie na środku jedynej górki w okolicy, z której można było zjeżdżać, naprawdę nie można było zostawić dzieciakom tego kawałka terenu do zabawy zimą a ławkę i śmietnik umiejscowić 10 metrów obok?
 • A w Kurzętniku i Lubstynku wyciągi chodzą !!! Wróblewski na banicję z Elbląga !!! @Narciarze
Reklama