UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jak zwykle. Nie ma kogo dalej łupić to weźmy się za kierowców. Nie dość, że przez cale lata placili opłaty drogowe, paliwowe, które niby miały isć na infrastrukturę to muszą jeszcze płacić za parkingi będące częścia infrastruktury. Do tego OC, którego np. z nie do końca jasnych powodów rowerzyści nie msuzą płacić, planowane podwyższenie mandatów, jakby to tylko kierowcy popełniali wykroczenia drogowe itd. Byle tylko pognębić kierowcę, jako tego dorobkiewicza, co go stać na auto to stać go na wszystko, żey nie myślał sobie, że ma za dobrze. Mentalność prosto z PRL.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    36
    4
    Ucieśniony(2021-12-27)
  • @Ucieśniony - może się troszkę "odcieśnij"od rowerzystów
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    14
    Abnegat(2021-12-27)
  • ttt @Ucieśniony - Płać frycowe, ja nie muszę bo mam rowery.
  • @Abnegat - Wystarczy, że policja się od nich "odciesnia"i popuszca im wszelkie przewinienia, którymi powodują niebezpieczne sytuacje drogowe oraz wśrod pieszych. Co? Moze wg ciebie rowerzysta, a nie pieszy, to najważniejszy uczestnik ruchu?.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    0
    Ucieśniony(2021-12-27)
  • @ttt - A jam am kamerkę. Filmik w trakcie przygotowania. Niech polcija widzi i może się za was weźmie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    4
    Uciesniony(2021-12-27)
  • ttt @Abnegat - Czyli wracasz do swoich dobrych czasów PRL- uprzejmie donoszę, ale wtedy to nie było jeszcze kamerek. Pewnie biegałeś z aparatem foto typu AMI lub SMIENA
  • @ttt - a kto Ci tak powiedział ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    Abnegat(2021-12-27)
  • ttt @Ucieśniony - odniosłem się do ucieśnionego czy jak mu tam- aparaty ami i smiena
  • @ttt - thx, bo daleki jestem od gloryfikacji minionych systemów chociaż uważam, że "kapitalizm"też powinien odejść na śmietnik historii bo w tym ustroju banda cwaniaków rżnie w rzyć całe społeczeństwa - czas już jak dla mnie stworzyć coś nowego tylko boże (celowo z małej)broń pod egidą obecnych cwaniaków
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    0
    Abnegat(2021-12-27)
  • ttt @Abnegat - w sumie to masz rację banda złodziei i cwaniaków typu mejzy itd, Czekam na jakiś lepszy system, ale chyba się nie doczekam. Może gdzieś za 300 lat ?
  • @Abnegat - Oczywiście wywłaszczenie się to nazywa, chłopom odebrać ziemię, kapitalistom fabryki, kosy na sztorc, pochodnie w rękę i na Nowogrodzką na taczkach wywieźć oportunistów dojnej zmiany.
  • oczywiście tak, jak np. Izraelici uwłaszczają Palestyńczyków a Amerykanie Irańczyków itp.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    2
    Abnegat(2021-12-27)
  • @Abnegat - .. ., przepraszam tam zaprowadza się demokrację. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    Abnegat(2021-12-27)
Reklama