UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Zostań liderem Szlachetnej Paczki

 
Elbląg, Zostań liderem Szlachetnej Paczki

Święta Bożego Narodzenia dopiero za kilka miesięcy, ale już dziś trwają przygotowania do ogólnopolskiej akcji „Szlachetna Paczka”. Poszukiwani są liderzy i wolontariusze. Bez nich projekt nie dojdzie do skutku.

W Polsce ubogich rodzin nie brakuje. To do nich zaadresowana jest „Szlachetna Paczka”. By jednak akcja mogła dojść do skutku, potrzebni są liderzy i wolontariusze. Organizatorzy akcji zachęcają mieszkańców naszego miasta i okolic do wzięcia udziału w tej szlachetnej akcji. W pierwszym rzędzie poszukiwani są liderzy, do których zadań należy zarządzanie zespołem wolontariuszy oraz docieranie do rodzin potrzebujących wsparcia. - Dobrze, by lider posiadał kompetencje do zarządzania zespołem i doświadczenie w zarządzaniu ludźmi – mówi Anna Formella, koordynator wojewódzki projektu „Szlachetna paczka” w województwie warmińsko-mazurskim. - Przyjmujemy jednak także osoby bez doświadczenia. Wystarczy, by byli otwarci na innych, zdeterminowani i chętni do pracy. Wielu rzeczy można się nauczyć.
       Kandydatami na liderów mogą być osoby pełnoletnie. - Bardzo ważne jest to, że lider nie tylko daje coś z siebie, uczestnicząc w naszej akcji lecz także wiele na swojej pracy zyskuje – mówi Anna Formella. - Przede wszystkim rozwija swoje kompetencje osobiste i biznesowe.
       W województwie warmińskim – mazurskim podzielonym na 31 rejonów trwa nabór na liderów. W rejonie elbląskim potrzebnych jest dwóch liderów, a w sąsiednich rejonach pasłęckim, braniewskim, orneckim, morąskim i ostródzkim po jednym. By zostać liderem, wystarczy wejść na stronę i dokonać rejestracji.
       6 września rusza rekrutacja wolontariuszy, do których zadań będzie należeć opieka nad potrzebującymi rodzinami. Jeśli jesteś osobą otwartą i chcesz zrobić coś dobrego dla innych, zarejestruj się na wyżej podanej stronie. Więcej informacji na temat akcji można znaleźć na stronie Szlachetnej Paczki.
      
dk
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama