UWAGA!

Zostań wolontariuszem!

 Elbląg, Zostań wolontariuszem!

Regionalne Centrum Wolontariatu w Elblągu zachęca osoby zainteresowane niesieniem bezinteresownej pomocy potrzebującym do kontaktu. Zostań wolontariuszem już dziś!

Centrum Wolontariatu w Elblągu to miejsce dla osób, które chcą pomagać i tych, które potrzebują pomocy. Stowarzyszenie zajmuje się organizowaniem i promocją wolontariatu na terenie miasta Elbląga jak i całego województwa warmińsko-mazurskiego. Współpracuje z wieloma organizacjami i instytucjami publicznymi na terenie Elbląga, województwa warmińsko-mazurskiego i całej Polski.

Od ponad 20 lat prowadzi szkolenia dla instytucji i organizacji z zakresu zarządzania pracą wolontariuszy, a także szkolenia dla wolontariuszy. Przeprowadzamy spotkania z młodzieżą; uczniami i studentami - w szkołach, uczelniach aby poszerzyć wiedzę na temat wolontariatu.

W swoich działaniach pozyskuje wolontariuszy stałych i akcyjnych, którzy następnie podejmują pracę na rzecz instytucji, organizacji i indywidualnych osób potrzebujących pomocy.

Wolontariusze mogą spędzać czas z dziećmi, udzielać korepetycji, pomagać w zakupach osobom starszym, niepełnosprawnym i samotnymi i wiele więcej… A może wolontariat akcyjny przy imprezach kulturalnych/ sportowych, charytatywnych? Coś znajdziemy!

Jak zostać wolontariuszem? Przed rozpoczęciem działań, musimy się wzajemnie poznać i wypełnić personalny formularz– Zapraszamy wszystkich serdecznie do biura RCW na spotkanie informacyjne dla przyszłych wolontariuszy znajdującego się przy ul. Związku Jaszczurczego 17 pok. 26, do kontaktu telefonicznego: 55 235 18 85 lub mailowego: wolontariat@centrumelblag.pl

Uczymy pomagać

Pomagamy potrzebującym

Potrzebujemy Ciebie

Regionalne Centrum Wolontariatu w Elblągu

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama