UWAGA!

Związek Zawodowy w elbląskim MOPS-ie

14 października powstał Związek Zawodowy Pracowników Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Elblągu. Dnia 19 października postanowieniem Sądu Rejonowego w Olsztynie, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego został wpisany do Krajowego Rejestru Sądowego.

W swoim działaniu, związki zawodowe dążyć będą przede wszystkim do: poprawy warunków pracy, bezpieczeństwa i stabilizacji pracy, rozwiązywania problemów w sposób jawny i niekonfliktowy, ochrony przed dyskryminacją i nękaniem w pracy, zapewnienia pomocy prawnej swoim członkom.
       Wybory do władz Związku odbędą się niebawem.
      
Katarzyna Żyłowska, przewodniczący Komitetu Założycielskiego Związku Zawodowego
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • No i bardzo dobrze :) Cieszę się :)
 • no dziewczyny, trzymam kciuki. parę ładnych lat temu tą inicjatywę zdusił niejaki zlotousty MG - i potem była dlugo cisza. taka duża grupa zawodowa musi mieć swój związek, nie dajcie się tylko przestarszyć:)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  przyjaciel1(2010-11-03)
 • Brawo! Działajcie skutecznie i nie dajcie się zastraszyć.
 • wreszcie znalazł się ktoś odważny! brawo!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  popieram(2010-11-03)
 • MOPS działa jak SB i UB razem wzięte, tylko dołożyć im uprawnienia do podsłuchu i inwigilacji. Biedne rodziny starają się o dodatki mieszkaniowe a oni węszą po innych urzędach co kto posiada, czy i ile ma samochodów lub nieruchomości. Żądają miesięcznych zestawień poniesionych kosztów utrzymania w tym co kto i ile wydał na jedzenie, środki czystości, opłaty za to i za tamto, a nie daj Boże żeby Ci 30 zł zostało bo okaże się że masz oszczędności i z zasiłku nici. Związków ich się zachciało, pokrzywdzonym przez los.
 • Ja nie narzekam. Byłem klientem MOPSu w tródnej sytuacji pomogli min. finansowo. Ale fakt, trzeba "yszczelnć przepływ gotówki. Dokonac dogłębnej analizy komu pieniążki z mopsu sa najbardziek potrzebne. Bo teraz jest tak, ze wiekszośc lumpów "bierze kase " a potem pod biedronka, łoja tanie wino.
 • Bardzo dobrze a MOPS, jest OK
 • to było konieczne, już dłużej nikt nie dałby rady znosić tej presji i nagonki na ludzi, to co robi w tej instytucji dyrektorka jest ponad wszelką granicę wytrzymałości. dziewczyny nie dajcie się, brawo i aby tak dalej
 • no to się dyrektorki doczekały, wstyd tak ludzi nękać, na ich miejscu bym się pakował skoro takichj ludzie nia trawią, brawo dla odważnych, inteligentnych i nieugiętych
 • ciekawe na czyja posadke po wyborach czyha pani przewodniczaca? hehe
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  zyczliwy;)(2010-11-03)
 • odwazne, inteligentne i nieugiete to są. .. ale te osoby, ktore w dzisiejszych czasach zakladaja i prowadza swoj biznes a nie grzeja tylki na panstwowych posadkach i jeszcze zle
 • Brawo dziewczyny, wreszcie skończy się feudalizm w MOPS. Pomyslności i wytrwałości. Trzymam kciuki.
Reklama