UWAGA!

Aktywny weekend z MOSiR-em 

 Elbląg, Aktywny weekend z MOSiR-em 

Otwarcie Toru Kalbar, zabawa na tafli Lodowiska Helena, rodzinny wypad do CRW Dolinka, aerobik w wodzie dla Seniorów czy biegi na orientację to atrakcję, na które zaprasza Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu. Każda pora roku jest bowiem odpowiednia na wszelkie aktywności sportowe.

Idzie zima, zatem jest to czas, aby wyciągnąć z szafki cieplejsze kurtki, czapki i rękawiczki. W takim stroju można wybrać się przede wszystkim na łyżwy, a miejsca na jazdę po lodzie jest w naszym mieście całkiem sporo. Dla miłośników tej dyscypliny w piątek o 18.30 rozpocznie się pierwsza w tym sezonie ślizgawka na świeżym powietrzu. W zimowej aurze, klimatycznej muzyce i nastrojowej porze będzie można pojeździć na Torze łyżwiarskim Kalbar. Przez 1,5 godziny będzie szansa także na wygranie w konkursach ciekawych nagród. W sobotę zapraszamy na ślizgawki w godzinach: 12, 14, 16:30 i 18:30, natomiast sesje w niedzielę wystartują od 10, 12, 14, 16:30 i 18:30.

 

Jeżeli wolicie jazdę na łyżwach pod dachem to w ten weekend zapraszamy na ślizgawki na Lodowisko Helena w piątek o 18 i 19 oraz w niedzielę o stałych porach: 12.30, 13.30, 14.40, 15.40 i 16.50. W sobotę z powodu rozgrywania Międzynarodowego Turnieju w Hokeja na Sledgach ślizgawki na krytym lodowisku nie odbędą się.

 

Fanów zimowego biegania zapraszamy w sobotę o 10 do Parku Kajki. Warto wziąć udział w kolejnej edycji Grand Prix w Biegach na Orientację, aby utrzymać formę, zdobyć pamiątkowy dyplom i słodką nagrodę. Biuro zawodów będzie znajdowało się przy wjeździe od strony ulicy Piłsudskiego.

 

Dla wszystkich tych, którzy za bardzo nie lubią marznąć, polecamy atrakcje w Centrum Rekreacji Wodnej Dolinka, przy ul. Moniuszki. W przyjemnych warunkach można popływać w basenie sportowym lub skorzystać z propozycji w strefie rekreacyjnej codziennie od 6 do 22. Natomiast o dobre samopoczucie dla seniorów zadbają zajęcia aerobiku w wodzie, które rozpoczną się w sobotę w Krytej Pływalni przy ul. Robotniczej o godzinach 11 i 12.

 

Zasady bezpieczeństwa

W związku z sytuacją wywołaną przez pandemię dokładamy wszelkich starań, by zapewnić bezpieczeństwo wszystkim osobom korzystającym ze wszystkich obiektów sportowych MOSiR. Prosimy o zachowanie minimum 1,5 metra odstępów, zakrywanie usta i nosa w obiektach zamkniętych (lodowisko i baseny) oraz o stosowanie się do poleceń obsługi, komunikatów zamieszczonych na terenie obiektów i wytycznych zawartych w aktualnie obowiązującym rozporządzeniu Rady Ministrów.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama