UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Może dobra jako trener, ale jako nauczycielka szkolna, bardzo nie miła zarówno w stosunku do rodziców jak i dzieci. I to bardzo delikatnie ujmując. Ma już wyrobioną opinię w SP19,niestety negatywną.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    15
    18
    Drajwer(2021-06-05)
  • @Drajwer - To fakt, nauczyła moje dziecko jeździć na łyżwach, ale poza tym niezbyt uprzejma. Był nawet moment, że zrezygnowałam z zajęć dodatkowych, bo dziecko się zraziło.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    10
    Uprzejmośćjestdarmowa(2021-06-05)
  • @Drajwer - Jeszcze się taki nie narodził co by wszystkim dogodził. Dla mnie i mojego dziecka Pani Ola była i jest super i zgadzam się że ma wyrobioną opinię ale pozytywną.
  • @Uprzejmośćjestdarmowa - Pani Trener proszę nie czytać wypocin i dalej robić swoje. Zawsze się znajdzie ten co ma problem. Najczęściej dziecko słabe a frustracja przelana na trenera. Moje dziecko nie jest mistrzem ale jest przeszczęśliwe i bardzo Panią lubi. Do boju Orzełki 🙂
  • @Drajwer - Negatywną- od kogo? Ta szkoła a raczej kilku nauczycieli akurat potrafi pięknie szufladkować i życie umilić jak im ktoś nie pasuje, albo jest ponad przeciętność.
Reklama