UWAGA!

Amatorzy po raz piąty

Po raz piąty IKS Atak i TKKF Witoszewo organizują Ogólnopolski Turniej Siatkówki Kobiet i Mężczyzn Volley Cup 2007. W zawodach wezmą udział amatorskie zespoły.

- W całej Polsce są dziesiątki takich turniejów w każdy weekend, nasze zespoły od grają w nich od dawna - mówi Stanisław Tomczyński z TKKF Witoszewo. - Dlatego kilka lat temu rodziła się potrzeba zorganizowania imprezy w naszym mieście. Pomysł spotkał się z przychylnością samorządu, a turniej od początku rozgrywany jest o Puchar Prezydenta Elbląga i Puchar Przewodniczącego Rady Miasta. W tym roku będziemy gościć naszych przyjaciół w sobotę i niedzielę w sali sportowej SP nr 8 przy ulicy Szańcowej.
     W zawodach wystąpi sześć zespołów żeńskich i osiem męskich. Mecze będą rozgrywane na trzech boiskach od godz. 10. Finał przewidziany jest około 13 w niedzielę.
     Do organizacji imprezy tradycyjnie włączyli się wolontariusze IKS Atak i życzliwe siatkówce firmy lokalne. - Oczywiście, jeśli czyta nas ktoś, kto zechciałby ufundować swoją własną nagrodę, to zapraszamy - mówi Stanisław Tomczyński.
     Wstęp na zawody jest wolny, a kibice jak zawsze mile widziani.
     Elbląg reprezentować będą zespoły ZNP Atak - żeński i męski. Panie będą bronić zdobytego przez rokiem głównego trofeum turnieju.
Mira Stankiewicz - Telewizja Elbląska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama