UWAGA!

Baltic Cup: Apetyt na złoto - posłuchaj!

Elbląg, Formacja Lotos-Jantar
Formacja Lotos-Jantar (fot. Marta Hajkowicz).

Stawiam oczywiście na Lotos Jantar i będę trzymał kciuki, ale nie wolno ani zapeszać, ani przesadzać. Zakładam, że wygra najlepszy i jeśli będzie to nasza formacja, będę naprawdę szczęśliwy – mówi Paweł Olechnowicz.

Paweł Olechnowicz jest prezesem Grupy Lotos SA, sponsora elbląskiego zespołu i głównego sponsora Mistrzostw Świata Formacji Standardowych, które w 2010 roku odbędą się w Elblągu.
       Od piątku trwa 10. Międzynarodowy Festiwal Tańca „Baltic Cup”, odbywają się kolejne turnieje i najlepszym przyznawane są trofea, ale wiele mówi się już o przyszłorocznych mistrzostwach świata, które zorganizuje Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”.
       Jak mówi Paweł Olechnowicz, podpisane w sobotę porozumienie w tej sprawie to zobowiązanie wszystkich jego sygnatariuszy, że dołożą starań, by mistrzostwa wypadły dobrze. Aby posłuchać, przejdź do artykułu na eswiatowid.pl.
      
      
      
      
eswiatowid.pl
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • a ja byłem z rodziną w światowidzie na Freestylu, bardzo sympatycznie, ale o tym nie piszą nigdzie. Fajna impreza, ale cicho o niej. .. .dlaczego? a chciałem też zdjęcia pooglądać
Reklama