UWAGA!

Baltic Cup na żywo

 
Elbląg, Baltic Cup na żywo
fot. nadesłana

Międzynarodowy Festiwal Tańca Baltic Cup rozpocznie się już jutro, 19 października. Ci, którzy nie mogą wybrać się do hali Centrum Sportowo-Biznesowego w Elblągu sobotnie i niedzielne gale mogą zobaczyć "na żywo" w internecie.

W tym roku, również "na żywo", muzykę tancerzom grać będzie Orkiestra Filharmonii Obwodowej z Grodna pod batutą Borysa Myagkova wraz z solistami, a wśród pokazów znalazły się występy: Formacji Jazz One w stylu jazz i broadway jazz z Egurrola Dance Studio, trenującą pod okiem Agustina Egurroli, teatru ruchu Ocelot w układach z trapezem i na szarfach oraz elbląskich, mistrzowskich formacji Lotos-Jantar i Jantar Elbląg.
      
       Festiwal tańca trwać będzie trzy dni. Sobotnie i niedzielne wieczorne gale - podczas których oglądać można specjalnie przygotowany program artystyczny oraz zmagania tancerzy w rundach finałowych turnieju - transmitowane będą na Portalu Kulturalnym Warmii i Mazur eŚwiatowid.pl, a ich retransmisję zaplanowano na 26 października.
      
       Gale rozpoczynają się o godz. 19 i od tej godziny, na stronie portalu, będzie można je zobaczyć on-line.
       - Przekaz dźwięku i obrazu odbywać się będzie z trzysekundowym opóźnieniem, a jakość tego przekazu uzależniona jest także od prędkości łączy, jakie posiada użytkownik Internetu - mówi Bartłomiej Klejster, kierownik działu informatycznego CSE Światowid. - Przed festiwalem realizowaliśmy transmisje próbne, w tym 2. Targów Sport Expo, które również odbywały się w hali przy Grunwaldzkiej. Wówczas wszystko przebiegało zgodnie z planem, mamy więc nadzieję, że i Baltic Cup będzie miało swoją publiczność on-line.
      
Edyta Jasiukiewicz, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama