UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • I w czym jest lepszy chłopak (nic do niego nie mam) z IV ligi od chłopaków z IV ligi grających w Olimpii II. No nie mogę tego zrozumieć. Rok temu gadamy, że otwieramy rezerwy żeby dostarczać zaplecze, piłkarzy do 2 ligi, a teraz ściągamy misia z Arki i po roku ogranego, przygotowanego oddamy do Arki. Będzie grał tj. Nowicki i wszyscy wiedzieli, że my nie będziemy z tego mieli nic. Wiem pewnie, że Pan Prezes powie, że ja głupi jestem i nie znam się na piłce i w ogole i że jak mi się nie podoba to może odejść i ktoś inny zostać Prezesem, ale ja po prostu nie rozumiem. IV liga, ale Arka ok, a IV liga ale Olimpia to be. Zaczynam chyba myśleć o tym żeby dać sobie spokoj z kibicowaniem. Za stary jestem.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    27
    3
    BłażejO.(2019-07-21)
  • @BłażejO. - 100% Racji
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    2
    kolegaOrzisa(2019-07-21)
  • @BłażejO. - moze ktos dostaje pod stolem pieniadze od arki za ogrywanie ich zawodnikow
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    13
    2
    braklogiki(2019-07-21)
  • @BłażejO. - @BłażejO. Już ci odpowiadam: w 99% pensja płacona jest przez ten klub który wypożycza do niskiej ligi w tym wypadku Arka - Czyli Olimpia ma go za darmo :) a swojakowi trzeba płacić. Teraz już wiesz?
Reklama