UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Będzie amatorska liga tenisa stołowego

 
Elbląg, Będzie amatorska liga tenisa stołowego

W odpowiedzi na liczne sugestie uczestników rozgrywek o Grand Prix Elbląga w tenisie stołowym, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji organizuje drużynowe rozgrywki w Amatorskiej Lidze Tenisa Stołowego – informuje Marek Wnuk, dyrektor MOSiR.

Na stronie internetowej www.mosir.elblag.eu w linku imprezy sportowe, podane są szczegółowe informacje dotyczące uczestnictwa w rozgrywkach.
       Zgłoszenia na druku „Potwierdzenie uczestnictwa drużyny” należy przesłać na adres imprezy@mosir.elblag.eu, lub dostarczyć osobiście do Działu Imprez i Szkoleń MOSiR przy ul. Karowej 1 w terminie do dnia 12 stycznia. Do zgłoszenia należy załączyć dowód wpłaty wpisowego. System rozgrywek zostanie ustalony po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń w zależności od ilości drużyn. Mecze rozgrywane będą w sali tenisowej MOSiR przy ul. Karowej 1, we wtorki w godz. 17 – 21. Więcej informacji można uzyskać w dziale imprez i szkoleń MOSiR pod nr tel. 55 6424530 wew. 27 lub adresem email imprezy@mosir.elblag.
      
Marek Kucharczyk, specjalista ds. marketingu i reklamy MOSiR Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama