UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Komu sluzy ten brzeczacy hałas ? To jest nienormalne.
  • Ja bardzo lubię. To służy temu, że to miasto jeszcze istnieje. Na Saharę się wyprowadź, tam cisza kompletna.
  • Halasujacy samolot jest uciazliwy. Przyczynia sie do ucieczki z miasta nie sprzyja spedzieniu czasu a co dopiero egzystowaniu gdy przez lato codziennie slychac niosacy sie odglos buczenia.
  • Ty jesteś uciążliwy. Widać po reakcji czytelników na twoje kolejne żale że mieszkańcy bardziej ciebie mają dość niż samolotu
  • Krulewna Ja uwielbiam ten dzwiek samolotu wiec paszol. .. .. :)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    4
    Krulewna(2021-06-19)
  • Zgadzam się. Ja mam dość tego warkotu. I mam dość komentarzy, że lotnisko było zawsze. Ale nie było tej firemki, która ten hałas generuje. Inne samoloty mi nie przeszkadzają, tylko ten stale krążący nad Elblągiem. Trzeba się w końcu zorganizować i zakończyć to nękanie.
  • Ja lubię coś innego. I to co ja lubię nie zakłóca spokoju innym. To co robi ten samolot, to jest coś niebywałego, nie do przyjęcia. To musi się skonczyc!
  • Zgadzam się. Od niedawna mieszkam w domu z ogródkiem. Zaznaczam, że nie jest to blisko lotniska. Chciałabym się w weekendy tym nacieszyć. Niestety nie da się. Ten warkkt jestnie do zniesienia.
  • Krulewna To znowu ty. .. .daruj sobie! Piszesz wszystkie komentarze na ten temat
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    2
    Krulewna(2021-06-19)
Reklama