UWAGA!

Bliskie wyjazdy w pierwszej rundzie wojewódzkiego pucharu

 Elbląg, Bliskie wyjazdy w pierwszej rundzie wojewódzkiego pucharu
fot. Sebastian Malicki (arch. portEl.pl)

Rywalizację w Wojewódzkim Pucharze Polski elbląskie zespoły rozpoczną w okolicach Elbląga. W siedzibie Warmińsko – Mazurskiego Związku Piłki Nożnej rozlosowano pary pierwszej rundy.

Rezerwy Olimpii Elbląg czeka bardzo bliski wyjazd. Podopieczni Karola Przybyły przygodę z Wojewódzkim Pucharem Polski w tym sezonie rozpoczną w Kadynach, gdzie zmierzą się z miejscowym Dębem. Olimpijczycy w rundzie wstępnej pucharu mieli spotkać się z Pamą Powodowo, ale rywal wycofał się z rozgrywek. Dąb Kadyny rywalizuje w A klasie, ubiegły sezon zakończył na czwartym miejscu. W rundzie wstępnej zespół z Kadyn wygrał 2:1 z rezerwami Barkasa Tolkmicko (na wyjeździe).

Concordia Elbląg pojedzie niewiele dalej. Pierwszym rywalem pomarańczowo – czarnych (w rundzie wstępnej mieli wolny los) będzie Polonia Pasłęk. Rywal elblążan gra w klasie okręgowej, ubiegły sezon zakończył na czwartym miejscu. W rundzie wstępnej pucharu pasłęczanie 16:0 Górę Idzbark (B klasa). Ciekawostką jest fakt, że trenerem Polonii jest były szkoleniowiec Concordii Krzysztof Machiński.

Rozegranie meczów pierwszej rundy zaplanowano na 16 sierpnia.

SM

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama