UWAGA!

Bokserskie wieści z Bawarii

 
Elbląg, Bokserskie wieści z Bawarii
fot. nadesłana

Wczoraj (23 października) zawodnik elbląskiej Kontry Kacper Piegdoń wrócił z jednodniowego międzynarodowego turnieju bokserskiego w Kaufbeuren niedaleko Monachium. Nasz pięściarz jako jedyny Polak wystartował w imprezie bokserskiej na zaproszenie Box Club Kaufbeuren. W turnieju oprócz zawodników gospodarza wzięły udział ekipy z Rosji oraz Kazachstanu.

Wszystkich pięściarzy z ekip przyjezdnych czekała trudna przeprawa, ponieważ drużyna niemiecka wystąpiła w bardzo doświadczonym składzie. Nie dało się jednak nie zauważyć, że jak to zwykle bywa, "ściany" pomagały godpodarzom i większość pojedynków mimo bardzo wyrównanych starć zakończyło się wygraną Niemców.
       Piegdoń (+91 kg) skrzyżował rękawice z niemieckim zawodnikiem Danielem Malsomem, pojedynek toczył się na dystansie trzech rund i obfitował w wiele skutecznych akcji ofensywnych obu pięściarzy. Werdykt mógł być korzystny zarówno dla pięściarza z Elbląga, jak i jego rywala. Ostatecznie ogłoszono niejednogłośne zwycięstwo 2:1 na korzyść zawodnika Box Club Kaufbeuren.
      
inf. nadesłana
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama