UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Brąz, brązem ale o ile sobie przypominam zapewniali walę o złoto. W świetle tego radość z brązu delikatnie mówiąc wydaję się śmieszną. Oglądałem mecz i muszę stwierdzić, że to był kolejny słaby mecz co jeszcze bardziej utwierdza w przekonaniu, ż źle byli przygotowani bo z trudem wygrali z najsłabszym zespołem tego finału / w końcówce groziło, że mogą przegrać/. Prowadzenie zespołu przez trenera nie było jego najmocniejszą stroną. Gra cały czas tylko 7-8 zawodników. Czyżby pozostałych wziął na wycieczkę? W pierwszej połowie bardzo słaba gra bramkarza a i tak trener nie szukał innego rozwiązania. .Standardowo obrona dziurawa jak ser szwajcarski co potwierdza, że zespół nie umie bronić /w każdym traci ponad 30 bramek/. .Indywidualne błędy rzutowe, zgubione piłki brak, kombinacyjnych akcji to obraz gry, który potwierdzali również komentatorzy tej transmisji.
  • Niech pan sam wyjdzie na boisko i zostanie zawodnikiem 3 drużyny w Polsce to wtedy pogadamy. Trzeba doświadczyć by zrozumieć, nie ma człowieka bez błędów.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    3
    obserwator(2018-03-17)
  • Jak zwykle w Elblągu, mamy samych narzekaczy. Mamy brąz! Mamy medal! Jesteśmy trzecią NAJLEPSZĄ drużyną juniorską w kraju! Cieszmy się i świętujmy! Chłopakom należą się gratulacje i uznanie za hektolitry potu, setki godzin na treningach i serce zostawione na boisku. Dziękujemy Truso! Jesteśmy dumni!
  • Ty no ja nie wiem jak tam ta twoja szmaciura
  • Gdyby półfinał wyglądał inaczej: z Kwidzynem Trurso wygrał 3 z 4 meczy a Ostrowia słaba, była do wygrania, to chłopaki mieliby co najmniej srebro. To co mówili komentatorzy wg nie zgodne z prawda bo zabrakło obiektywizmu dla nich Ostrowia była najlepsza. A tak trzeba się cieszyć z brązu szczególnie biorąc pod uwagę nakłady i możliwości klubów na podium. Elbląg się nie umywa do zaplecza Kwidzyna i Legnicy. Nawet finału nie było gdzie zorganizować. I radny bezradny tez nie pomógł. Niestety w sporcie ważne poza talentem są pieniądze i strategia. A dlaczego Legnica przegrała z Ostrowią wiedząc że Elbląg wygrał z Kwidzynem? Strategia górą.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    0
    Kibic gość (2018-03-17)
Reklama