UWAGA!

Brąz na Mistrzostwach Polski (radioorientacja sportowa)

Gdynia była gospodarzem X Mistrzostw Wojska Polskiego w Radioorientacji Sportowej. Wzięło w nich udział drużyn. Brązowe medale wywalczyła 16. Pomorska Dywizja Zmechanizowana oparta na członkach Elbląskiego Klubu Orienteeringu Gryf.

Na ten wynik złożyły się rezultaty, jakie osiągnęli indywidualnie zawodnicy w dwóch konkurencjach mistrzostw. W rywalizacji „foxoring” polegającej na znalezieniu za pomocą mapy i odbiornika radiowego nadajnika, tzw. „lisa” ukrytego w terenie, znakomicie spisał się chor. Marek Szredel, który w kategorii M-50 wywalczył złoty medal. Brązowe medale zdobyli chor. Kazimierz Szulżycki i Franciszek Wronowski, na piątym miejscu zawody ukończył chor. Krzysztof Banach, a na dziewiątym Anna Wojtasik.
     W konkurencji GPS najlepszy z 16 PDZ był chor. K. Szulżycki, zdobywca srebrnego medalu. Brązowy wywalczył chor. M. Szredel, a na szóstych miejscach zawody ukończyli A. Wojtasik, chor. K. Banach i F. Wronowski.
     Drużynowe mistrzostwo Wojska Polskiego zdobyła Marynarka Wojenna - 297 pkt., przed 3. Korpusem Obrony Powietrznej i 16. Pomorską Dywizja Zmechanizowaną.
     
Andrzej Minkiewicz - Telewizja Elbląska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama