UWAGA!

Chcesz nauczyć się gry w tenisa? Przyjdź na trening

Stowarzyszenie Towarzystwo Tenisowe Olimpia w Elblągu kończy letnie zajęcia na kortach tenisowych i przenosi się na okres jesienno-zimowy pod dach, do hali sportowej.

Stowarzyszenie Towarzystwo Tenisowe Olimpia w minionym sezonie letnim prowadziło zajęcia w grupach wiekowych dla amatorów gry w tenisa i zorganizowało wiele imprez rekreacyjno sportowych w tym między innymi: Grand Prix Elbląg 2012 oraz I Mistrzostwa Elbląga w kategoriach wiekowych.
       Od przyszłego wtorku (17 października) w SP nr 12 przy ul. Nowowiejskiej kontynuowane będą zajęcia szkółki tenisowej dla dzieci oraz sekcji sportowej młodzików a także zajęcia rekreacyjne dla dorosłych tenisistów elbląskiego towarzystwa. Nabór do poszczególnych grup wiekowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych a także w zakresie zaawansowania, jest otwarty.
       Niezależnie od indywidualnych treningów z tenisistami licencjonowanymi, zgłoszonymi w PZT, które prowadzi Dariusz Gajewski (zwycięzca turnieju finałowego Grand Prix Elbląga), prowadzone będą również zajęcia dla tych osób – adeptów tej dziedziny sportu i rekreacji, które chciałyby nauczyć się gry w tenisa ziemnego lub zapisać do wybranej sekcji.
       Zajęcia - dostosowane do oczekiwań zainteresowanych nauką gry w tenisa, i treningi będą prowadzone we wtorki, środy i piątki a także w soboty.
       Bezpośredni kontakt dotyczący zapisów dostępny jest pod numerem 693 527 570 lub 662 277 118, a także pod adresem e-mail: luzen@wp.pl
       Zapraszamy.
      
Towarzystwo Tenisowe Olimpia W Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama