UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Byłem na tym spotkaniu i siedziałem z tyłu. Moja opinia: Załuski - bardzo dobre merytoryczne wystąpienie o problemach sportu. Szacunek, nie spodziewałem się. Trzeba dmuchać i chuchać aby tacy ludzie pozostali w Elblągu. Śliwka - widać pasje, chęć działania, niby poseł a jednak chce działać lokalnie, rozumie sport, dobry mówca, ładnie zbił argumenty człowieka, który go personalnie zaatakował. Rembelskiego - wyszedł - nie zabierał głosu. Lecyk od niego…. dziwna wypowiedź miał. Rodziewicz - merytorycznie średnia wypowiedź, zrobił trochę politykę z tego, choć widać, że mu zależy na Elblągu, ale sportu nie rozumie. Bardzo rozsądnie wypowiadała z kolei się jego kandydatka do rady co ma stadninę. Bardzo sensowny i mądry głos. Warto aby tacy ludzie byli w RM. Malinowski - facet ma taki głos że miło się go słucha, radiowy głos, mądrze i spokojnie o współpracy i życzliwości. Widać klasę i może na sporcie się nie zna, ale chce słuchać.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    21
    6
    Wizytator z tylnego rzędu(2024-03-25)
  • @Wizytator z tylnego rzędu - Więc Missan był na tym spotkaniu zbędny bo każdy tam chce go odwołać i ma pomysł na elbląski sport. U Śliwki widać aktywność ale zlitujcie się to jest ten sam PiS co wysyła swoich ludzi, żeby cukierki i ulotki rozdawać w niedzielę po mszy pod kościołem.
Reklama