UWAGA!

Coca-Cola Cup 2006

Elbląg, Coca-Cola Cup 2006

Rozpoczęły się zapisy młodzieży szkolnej do tegorocznego turnieju Coca-Cola Cup. Nagrodą główną jest wyjazd na mecz Polska – Kostaryka na mistrzostwach świata w piłce nożnej. Zachęcamy rodziców oraz nauczycieli do zgłaszania do turnieju swoich podopiecznych sportowców.

Będzie to już ósma edycja Turnieju Coca-Cola Cup. W tym roku zawodnicy grać będą o atrakcyjną nagrodę - wyjazd do Niemiec na mecz Polska - Kostaryka.
     - Coca-Cola jest oficjalnym partnerem FIFA World Cup, dlatego Turniej Coca-Cola Cup będzie obfitował w wiele atrakcji związanych z nadchodzącymi mistrzostwami świata w Niemczech. Turniej Coca-Cola Cup jest jednym z największych tego typu turniejów piłki nożnej w Polsce. Skierowany jest do młodzieży szkolnej i co roku cieszy się coraz większą popularnością wśród zawodników, opiekunów szkolnych i rodziców – twierdzą organizatorzy.
     Do turnieju zgłaszać się mogą uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych w wieku od 11 do 15 lat, tworząc maksymalnie dziesięcioosobowe drużyny w przedziale wiekowym szkół podstawowych i gimnazjów. Rozgrywki rozpoczną się rundą eliminacyjną 4 kwietnia. Seria mini turniejów będzie organizowana przez wybrane szkoły. W ten sposób zostanie wyłonionych po 18 najlepszych zespołów z obu kategorii wiekowych z każdego województwa, które zmierzą się w finałach wojewódzkich w maju. Do kolejnej rundy rozgrywek awansują 64 zespoły - dwa najlepsze z każdego województwa, reprezentujące szkoły podstawowe i gimnazjalne. Półfinały krajowe wyłonią po cztery najlepsze drużyny w obu grupach wiekowych. Finał krajowy zostanie rozegrany na początku czerwca 2006 roku. Dwie zwycięskie drużyny wyjadą do Niemiec.
     Chęć uczestnictwa w turnieju można zgłaszać swojemu nauczycielowi wychowania fizycznego lub dyrektorowi szkoły – oni posiadają formularze zgłoszeniowe. Wszelkie informacje, regulamin turnieju oraz formularze zgłoszeniowe można również pobrać ze strony internetowej www.cocacolacup.pl. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 22 lutego.
     Organizatorem i pomysłodawcą Turnieju jest Coca-Cola Poland Services. Patronat nad turniejem objęły Ministerstwo Sportu oraz Szkolny Związek Sportowy.
     
OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • a coca-cola niech sie ode mnie odpepsi!!!
 • nie rozumiem jak jest możliwe, że z jednej strony wycofuje sie napoje takie jak coca cola ze szkół podstawowych , a z drugiej strony ta sama coca cola jest sponsorem rozgrywek footbolowych dla tych samych dzieci !!! to przeciez paranoja !!! to tak jakby zawody sportowe dla alkoholików sponsorowały zakłady spirytusowe !!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  WOJTEK(2006-02-08)
 • ...chyba nie jest aż tak ważne kto to robi, ważne, że znalazł się KTOŚ, kto promuje sport w życiu naszych dzieciaków. I za to coca-coli należą się wielkie dzięki.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  SportToZdrowie(2006-02-10)
 • ma pan rację, cynizm to zdrowie! /kiedy na rozum za późno/
 • Tylko pespi :)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  no_cola(2006-02-11)
Reklama