UWAGA!

Cztery tony produktów spożywczych powędruje do dzieci i młodzieży

Elbląg, Cztery tony produktów spożywczych powędruje do dzieci i młodzieży

Zbiórka "Podziel się Posiłkiem 2016" za nami. Elbląski Bank Zywności tym razem zebrał aż cztery tony produktów spożywczych, które trafią do dzieci i młodzieży z ubogich rodzin.

W koszach znalazło się przede wszystkim dużo mleka (750 litrów) i płatków zbożowych (około 100 kg). Zebrano też sporo dżemu i konserw. Już dzisiaj placówki prowadzące dożywianie dzieci i młodzieży odbierają swoje przydziały. W sklepach pracowali wolontariusze ze szkół: III i IV LO, Zespołu Szkół Inżynierii Środowiska i Usług, Zespołu  Szkół Gospodarczych, Zespołu Szkół nr 2, Gimnazjów nr 1, 2 i 6, z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1, Burs 3 i 4, Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Kamionku, Środowiskowego Hufca Pracy oraz z organizacji pozarządowych: Katolickiego Ruchu Antynarkotycznego Karan, Polskiego Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie, Stowarzyszenia Integracyjnego Razem, Stowarzyszenia Przyjazny Krąg, Stowarzyszenia Kobiet Aktywnych Fantazja oraz ŚDS w Przezmarku. W transporcie pomogli: Elbląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji, Zarząd Zieleni Miejskiej i Zakład Sprzątania Wnętrz MOP `83. Serdecznie dziękujemy wszystkim mieszkańcom Elbląga, wolontariuszom i sponsorom.
      
Teresa Bocheńska, Bank Żywności w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Program 500+ miał wspierać takie rodziny i dzieci. O co tu chodzi ? Mi kiedyś zabrano zasiłek rodzinny bo dochody mojej rodziny przekroczyły kilkanaście złotych na jedną osobę. Nie ma sprawiedliwości w tym kraju. Sory bardzo nikomu nic nie dam. Państwo Polskie i tak zdziera ze mnie przysłowiową koszulę. Państwo Polskie nie dba o swoich obywateli. Takie jest moje zdanie.
Reklama