UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Druga tura za nami (strzelectwo)

Odbyła się druga tura zawodów w strzelectwie sportowym o Puchar Prezesa Warmińsko-Mazurskiego Związku Pięcioboju Nowoczesnego. Wszystko ostatecznie rozstrzygnie się w sobotę 22 grudnia.

Przystąpiło do niej ponad 50 strzelców. Zawody odbyły się w sobotę na strzelnicy klubowej przy ul. Robotniczej. Nad ich przebiegiem czuwali trenerzy: Jerzy Kozłowski i Ryszard Krzysztofowicz. Dopisali także kibice, głównie rodziny strzelców.
     Druga tura zawodów przyniosła zmiany w klasyfikacji całego cyklu zawodów, jednak wszystko ostatecznie rozstrzygnie się dopiero w sobotę 22 grudnia.
     - Tego dnia zostaną oficjalnie ogłoszone wyniki Pucharu, odbędą się dekoracje strzelców, ale najlepsze jeszcze przed nami - zapowiada Lisa Ciepłucha. - Wówczas odbędą się finałowe zawody tak zwanej Złotej Serii. Po sześciu najlepszych zawodników w każdej kategorii stanie w szranki i rozegra strzelania z pistoletów i karabinków. Ten finał zdecyduje, kto ze strzelców zdobędzie złote statuetki za najlepszy wynik. Każdy oddany najlepszy strzał kwalifikuje zawodnika do dalszej serii. Niestety, najgorszy strzał w serii dyskwalifikuje zawodnika z dalszego strzelania o złotą statuetkę strzelca i snajpera.
     Po drugim strzelaniu najlepsze wyniki w konkurencji strzeleckiej z pistoletu Ppn-30 mają: Sylwia Janiak - 240 pkt., Natalia Orzech - 231pkt., Sylwia Kuc - 229 pkt., Karol Dobrołowicz – 225 pkt., Maciej Zamorski - 215 pkt., Damian Pogorzelski - 189 pkt.
     W konkurencji pistoletu Ppn-40 najlepsi osiągnęli: Mateusz Borsukowicz - 363 pkt., Maciej Milaniuk - 340 pkt., Karol Drozdowski - 333 pkt., Lisa Ciepłucha - 332 pkt., Aleksandra Wyrwa-Wójcik - 315 pkt., Jolanta Kulik - 312 pkt.
     W konkurencji karabinka pneumatycznego w kategorii Kpn-40 najlepszy snajper Janusz Stoiński wystrzelał 337 pkt. a kolejny był Mateusz Jankowski z wynikiem 181 pkt.
     W konkurencji karabinka Kpn-30 najlepiej strzelali: Magdalena Jaworska - 210 pkt., Jakub Gliwiński - 88 pkt., Kamila Grubecka - 84 pkt., Paweł Pakuła - 64pkt.
     

 


     W konkurencji karabinka Kpn-20 dziewcząt najlepiej strzelały: Atina Ciepłucha - 199 pkt., Wiktoria Karska - 195 pkt., Justyna Wrzos - 192 pkt., Katarzyna Bartosik -190 pkt., Oliwia Kwiecień - 190 pkt., Jolanta Jabłońska -189 pkt.
     W konkurencji karabinka Kpn-20 chłopców najlepiej strzelali: Adrian Wrzos -198 pkt., Kacper Ciepłucha -193 pkt., Kuba Kłosiński - 191 pkt., Paweł Bohdanowicz -191 pkt., Marek Nowosad - 185 pkt., Jakub Jabłoński -184 pkt.
     Po zawodach trenerzy stwierdzili, że zawodnicy uzyskują coraz lepsze wyniki, bijąc swoje rekordy życiowe, co sprawia wszystkim ogromną satysfakcję.

oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama