Duma Durmy

Elbląg, Duma Durmy

W dniach 2-3 marca odbył się Puchar Polski w Kick boxingu Light Contact seniorów i juniorów w Płocku. Na turnieju nie zabrakło kickboxera z Elbląga Adriana Durma, który startował w kategorii do 74 i do 79 kilogramów. Adrian stoczył siedem walk wygrywając wszystkie, z czego pięć wygrał przed czasem.

Tym samym sięgnął po dwa Puchary Polski do 74kg i do 79 kg. Dodatkowo Adrian został uznany najlepszym zawodnikiem turnieju. - Jest to kolejny start w tym roku, taki mały maraton, bo turnieje ułożyły się co dwa tygodnie. Jestem zadowolony z wyniku, najbardziej z tego, że turniej był mocno obsadzony i miałem z kim powalczyć - tak puchar Polski komentuje Adrian Durma. -  Wynik walk też jest zadowalający. 7 walk wygranych, 5 przed czasem. Miałem walkę za walką w krótkim odstępie czasowym ze względu na to, że walczyłem w dwóch kategoriach wagowych. Zostałem także wyróżniony jako najlepszy zawodnik turnieju, co cieszy podwójnie. Na ten turniej nie szykowałem się specjalnie. Był to raczej taki sprawdzian przed najważniejszymi dla mnie turniejami. Forma jest zadowalająca, jeszcze ostatnie szlify przed Mistrzostwami Polski i będę w jeszcze lepszej formie.