UWAGA!

----

Dwa medale elblążan (karate)

W Bydgoszczy rozegrano VI Ogólnopolski Turniej Pomorza i Kujaw w karate. Z dziesięciorga reprezentantów Elbląskiego Klubu Karate uczestniczących w zawodach dwoje zdobyło medale.

W turnieju uczestniczyło 350 osób do lat 17 z 27 klubów. W kategorii młodzików bardzo dobre wrażenie pozostawił Krystian Andrusewicz, który w wadze + 55 kg zdobył srebrny medal. Z brązowym medalem z Bydgoszczy wrócił kadet Jakub Wiśniewski.
     - Mamy powody do zadowolenia - stwierdził Józef Zawada, trener karateków. - Walki obserwował trener kadry narodowej Juliusz Harast, który wysoko ocenił umiejętności Krystiana Andrusewicza. Szkoleniowiec nie wyklucza powołania naszego zawodnika w skład kadry narodowej. Przy okazji informuję zainteresowanych sztukami walki, że nasz klub prowadzi nabór do sekcji karate dzieci w wieku od 9-13 lat. Zgłaszać się można pod nr tel. 602 623 192. W czasie zbliżających się wakacji będziemy organizowali zgrupowania sportowe dla początkujących adeptów karate. Będzie więc okazja na zorganizowany letni wypoczynek połączony z treningami.
     

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama