UWAGA!

Dziewięć drużyn na boisku (piłka nożna)

Jedną z konkurencji VIII Gimnazjady jest piłka nożna. W meczach eliminacyjnych do finałów wystartuje dziewięć drużyn. Mistrzowski team piłkarzy gimnazjalistów będzie znany w końcu maja, po spotkaniach finałowych.

Organizator rozgrywek - Międzyszkolny Ośrodek Sportowy - dokonał podziału zgłoszonych drużyn na trzy grupy na podstawie wyników, jakie osiągnęły one przed rokiem. Wszystkie spotkania będą rozgrywane na bocznym boisku Olimpii przy ul. Agrykola. Pierwsze mecze już 9 maja od godz. 9 w grupie „A” z udziałem Gimnazjów nr 7, 4 i 9. W tym samym dniu od godz. 12 zagrają zespoły grupy „B” - Gimnazja nr 2, 8 i 1. Grupa „C” przystąpi do rozgrywek 11 maja o godz. 11.30, a o awans do finału rywalizować będą zespoły Gimnazjów nr 5, 6 i 3.
     Do dalszych gier awansują zwycięzcy grup oraz zespół z drugiego miejsca z najlepszym dorobkiem punktowym i bramkowym. Finały 22 maja, a po nich medale dla trzech najlepszych zespołów, a zwycięskiej drużynie dodatkowo należny tytuł „Piłkarskiego Mistrza Elbląga Gimnazjów 2007”.
     
Andrzej Minkiewicz - Telewizja Elbląska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama