UWAGA!

Elbląg ma nową dyscyplinę w II lidze (piłka siatkowa)

Elbląg, Siatkarki drużyny E. Leclerc Orzeł Elbląg „w towarzystwie” Artura Boruca
Siatkarki drużyny E. Leclerc Orzeł Elbląg „w towarzystwie” Artura Boruca (fot. M).

Powrotem do sportowych tradycji Elbląga określiła Helena Pilejczyk, olimpijska medalistka w łyżwiarstwie szybkim, fakt utworzenia II-ligowej drużyny w kobiecej siatkówce w klubie Orzeł. Przed czterema dniami drużyna siatkarek o nazwie E. Leclerc Orzeł Elbląg otrzymała z PZPS potwierdzenie gry w II lidze. W piątek 4 września siatkarki spotkały się na grillu z kierownictwem i sponsorem klubu.

Integracyjne spotkanie poprzedziła wizyta władz klubu u Artura Zielińskiego, wiceprezydenta Elbląga. Podczas tego spotkania omówiono zasady działania i organizacji sekcji siatkarek. Trener Andrzej Jewniewicz w rozmowie z nami podkreślał życzliwość włodarzy miasta dla inicjatywy odbudowania siatkarskich tradycji w Elblągu.
       W II lidze siatkarski beniaminek będzie grał w gronie 10 drużyn stanowiących jedną z czterech grup w tej klasie rozgrywek. O szczegółach poinformujemy wkrótce, bo sezon rozpocznie się 26 września. Elbląska drużyna w debiucie zmierzy się z zespołem z Łodzi w hali sportowej SP 12.
       Podczas grillowania część siatkarek zespołu E. Leclerc Orzeł, postanowiła „pozować” do wspólnego zdjęcia z Arturem Borucem. Nie przegapiliśmy takiej okazji i prezentujemy to na zdjęciu.
      
      
M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w tym dziale

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama