UWAGA!

Elbląskie pary mistrzami Polski

 Elbląg, Elbląskie pary mistrzami Polski

W miniony weekend (7 i 8 listopada) w Koninie odbyły się długo wyczekiwane Mistrzostwa Polski FTS w stylu Latynoamerykańskim oraz Mistrzostwa Polski FTS w klasie B styl Standard. Dwie pary reprezentujące klub Jantar Elbląg stanęły na wysokości zadania zdobywając tytuły Mistrzowskie.

Ze względu na obowiązujące ograniczenia związane z epidemią COVID-19 mistrzostwa odbyły się w wyjątkowych warunkach. Zawody odbyły się bez udziału publiczności, dla której była dostępna jedynie transmisja on-line. Jednak te nowe okoliczności nie przeszkodziły reprezentacji klubu Jantar Elbląg w zdobyciu tytułów Mistrzowskich.

Złoty medal i tytuł Mistrzów Polski FTS w stylu latynoamerykańskim w kategorii Senior III wywalczyli Maria Jankowska i Wiesław Jankowski. Para powtórzyła swój sukces z zeszłego roku. W kategorii młodzieżowej w stylu standard Mistrzami Polski FTS w klasie B zostali Julia Wieteska i Oleksii Protsenko. Tym samym para awansowała do klasy tanecznej A.

W rywalizacji mistrzowskiej w stylu latynoamerykańskim wzięły udział nasze pary juniorskie Jakub Zieliński i Olga Nycnerska, którzy zajęli 17 miejsce na 36 par. Po raz pierwszy wystartowali też nasi najmłodsi zawodnicy, którzy próbowali swoich sił w starszej kategorii Marcel Żmijewski oraz Michalina Ciechorska, którzy ukończyli rywalizację na 29 miejscu.

CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...