Elblążanie z medalami w biegach przełajowych

Elbląg, Elblążanie z medalami w biegach przełajowych

W ubiegłym tygodniu w Pasłęku odbyły się Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego LZS w Biegach Przełajowych. W zawodach udział wzięli biegacze MKS Truso, podopieczni trenera Czesława Nagy, którzy zdobyli 7 medali, w tym: 4 złote, 2 srebrne i 1 brązowy.

Złote medale wywalczyli: Małgorzata Leśniewska na dystansie 1500m młodziczek, Michał Rodziewicz na dystansie 2000m młodzików, Kacper Lewalski na dystansie 2500m j. młodszych, Maja Dalidowicz na dystansie 2000m juniorek. Srebrne medale zdobyli: Emilia Kalinowska na dystansie 1500m j. młodszych, Alex van Leperen na dystansie 2500m j. młodszych. Brązowy medal zdobyła Inez Stefanowicz na dystansie 1500m j. młodszych. W kategorii j. młodszych na dystansie 1500m 6. miejsce zajęła Patrycja Hulanicka.

MOS Truso

• Panie prezydencie wspieraj pan LA finansowo / zawodników i Ich trenerów / to właśnie ta młodzież promuje nasze miasto w Polsce. A nie jakiś tam Start / 8 zespołowa liga /, Olimpia która zdąża wielkimi krokami do III ligi - szkoda pieniędzy.
  • Z całym szacunkiem dla zawodników LA, trzeba też wpierać inne sekcje MKS "Truso", które zdobywają czołowe miejsca nie tylko w województwie ale i kraju. Jakoś dalej nie słychać o oddaniu godzin trenerom w MOSie, czyli żenady ciąg dalszy. .