UWAGA!

Emocji nie brakowało (unihokej)

W finale wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w unihokeju, rywalizowało siedem drużyn dziewcząt i osiem zespołów chłopców. Mistrzowskie tytuły wywalczyły drużyny szkół podstawowych z Żabiego Rogu i Elbląga.

W turnieju dziewcząt po eliminacjach w grupach rozegrano mecze o miejsca. W spotkaniu o piątą lokatę SP 19 Elbląg pokonała 2:0 SP z Tolkmicka. W meczu o trzecie miejsce SP z Rzecznej wygrała po emocjonującym pojedynku 1:0 z SP z Chruściela. W finale dziewczęta z Żabiego Rogu wygrały 4:1 z reprezentacją SP 6 z Braniewa i one zdobyły mistrzostwo województwa.
     Po eliminacjach w grupach drużyny chłopców rywalizowały o miejsca w turnieju. W pojedynku o siódme SP 21 z Elbląga pokonała 2:1 SP z Gronowa Elbląskiego. Na piątym uplasowała się SP z Chruściela, wygrywając 3:1 z SP z Gronowa Górnego. Trzecie zajęła drużyna SP 1 z Orzysza, wygrywając 1:0 z SP 6 z Braniewa. Emocje sięgnęły szczytu w meczu o mistrzostwo województwa. W regulaminowym czasie mecz SP z Żabiego Rogu z SP 12 z Elbląga zakończył się bezbramkowym remisem. O mistrzostwie zadecydowały rzuty karne. W tej rywalizacji elblążanie pokonali rywali 3:2.
     Drużyna SP 12 prowadzona przez Ryszarda Białkowskiego grała w składzie: Sylwester Angowski, Mateusz Brydziński, Artur Kisielewski, Łukasz Mazurek, Tomek Wojtkiewicz, Jakub Osiadacz, Michał Czernis, Damian Rąpel, Patryk Klementowski, Jakub Wojtkiewicz i Maciej Groblewski.
     Mistrzostwa zorganizował Elbląski Szkolny Związek Sportowy.
     
Andrzej Minkiewicz - Telewizja Elbląska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama