UWAGA!

----

Festyn z okazji Dnia Bezpiecznego Kierowcy

 Elbląg, Festyn z okazji Dnia Bezpiecznego Kierowcy

Jak co roku zapraszamy serdecznie na rodzinny festyn z okazji Dnia Bezpiecznego Kierowcy. Tradycyjnie, wspólnie z elbląskimi służbami mundurowymi, przygotowaliśmy dla Was mnóstwo atrakcji: dmuchańce, paintball, elektryczne hulajnogi, tory przeszkód, pokazy sprzętu, animacje oraz wiele innych niespodzianek. Spotykamy się w czwartek, 24 lipca, o godz. 16:00 na Torze Kalbar.

Wakacje bez festynu na torze? To nie wchodzi w grę! Na obiekcie przy ul. Agrykola znów będzie się działo – i to sporo. Zacznijmy jednak od początku. Swoje pojazdy i sprzęt zaprezentują elbląskie służby: Komenda Miejska Policji, Straż Pożarna oraz Straż Miejska. Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego przygotuje m.in. symulator zderzeń, alkogogle oraz tor przeszkód dla rowerów i hulajnóg. W strefie żołnierzy WOT czekać będzie paintball i sprawnościowy tor przeszkód, a także wystawa wojskowego sprzętu. Na boiskach pojawią się kręgle, rzutki oraz strefa animacji i malowania twarzy, którą poprowadzi Fabryka Dobra. Na łukach toru będzie można pojeździć na elektrycznych hulajnogach i bicyklach, a najmłodszych przez cały czas kusić będą uwielbiane dmuchańce.

Uwaga – podczas trwania festynu obowiązywać będzie ograniczenie w swobodnym korzystaniu z toru. Dziękujemy za zrozumienie i zapraszamy do wspólnej zabawy.


      

MOSIR w Elblągu

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • najlepiej poinstruujcie te dzieciaki i ich rodziców jak się jeździ na hulajnodze elektrycznej!!!!! tj. pojedynczo a nie w trójkę na jednej!!!!!
Reklama