UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Fitness w wodzie na krytej pływalni

2019-03-08
Aktualizowany 2019-03-08 13:16
 
Elbląg, Fitness w wodzie na krytej pływalni

W ramach akcji Aktywuj się z MOSiR-em mieszkańcy Elbląga mogą korzystać z zajęć aqua fitnessu na Krytej Pływalni przy ul. Robotniczej. Zajęcia odbywają się w każdy dzień tygodnia, poza sobotami.

Aqua fitness to wspaniała forma treningu w wodzie, mająca na celu wzmocnienie kondycji i wydolności organizmu, a także niezwykle skuteczny i bezpieczny sposób walki z nadwagą. Wyjątkowość tych zajęć polega na poprawie sprawności fizycznej bez nadmiernego obciążania organizmu, gdyż wszystkie ćwiczenia wykonywane są w wodzie. Program dostosowywany jest do możliwości i oczekiwań uczestników.
       Zajęcia Aqua fitness odbywają się w każdy dzień tygodnia, poza sobotami. Szczególnie zachęcające są poranne zajęcia w poniedziałki i środy na 9:15, oferowane wszystkim tym, którzy dysponują czasem i chcą rozpoczynać aktywnie dzień, nie siedząc w domu. Półgodzinne ćwiczenia w wodzie, następnie pół godziny przeznaczone na pływanie działają pobudzająco i wpływają na poprawę samopoczucia. Osoby dysponujące czasem dopiero po południu mogą korzystać z zajęć na godzinę 20:00 (pon., wt., czw., pt.) lub w niedzielę na godzinę 16:30. Bilet wstępu na jedne zajęcia aqua fitness to koszt 20 zł. Możliwy jest także zakup karnetu w kwocie 90 zł za 8 wejść w miesiącu lub 60 zł za 4 wejścia w miesiącu.
       Drugą propozycją zajęć oferowanych na Krytej Pływalni przy ul. Robotniczej, jest Aerobik dla seniorów. Są to zajęcia w wodzie, w ramach których wykonywany jest szereg ćwiczeń łączących elementy fitnessu, gimnastyki korekcyjnej aerobiku z elementami pływania, specjalnie przygotowanymi dla tej grupy wiekowej. Jest to znakomita metoda na bezbolesne i skuteczne usprawnianie poszczególnych części ciała po różnego rodzaju kontuzjach czy operacjach. Wyporność wody powoduje, że ciało wydaje się lżejsze, a stawy odciążone. Z drugiej strony, opór, jaki stawia woda sprawia, że w każdy wykonywany ruch należy wkładać więcej siły.
       Aerobik dla seniorów odbywa się w każdą sobotę o godz. 11:00 i 12:00 na Krytej Pływalni przy ul. Robotniczej. Zajęcia w wodzie skierowane są do wszystkich osób powyżej 60 roku życia. Cena biletu wynosi 6 zł i obejmuje 30 minut zajęć oraz 30 minut pływania dowolnego. Więcej informacji można znaleźć na stronie.
      
MOSiR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama