UWAGA!

Gala z medalami Andrexu (karate)

W Gali Sportów Walki i Mistrzostw Polski Parami w Jujitsu, jakie odbyły się w Słupsku, bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy Międzynarodowego Stowarzyszenia Miłośników Sztuk Walki A.K. „Andrex”. Elblążanie zdobyli 14 medali.

Było to duże wydarzenie w światku polskich karateków. Zawody obserwował i medale wręczał Rudolf Heine, sportowa znakomitość, posiadacz 7 Dan karate. W turnieju startowali reprezentanci siedmiu klubów, a w tym 27 zawodniczek i zawodników z Andrexu. Elblążanie wywalczyli 14 medali, w tym 6 złotych i po 4 srebrne oraz brązowe.
     Złote medale zdobyli: Katarzyna Zamojcin, Sylwia Misiak, Tomasz Dolega, Tomasz Kundzicz i dwukrotnie Wiktor Murawski. Ze srebrnych cieszyli się Natalia Hassa, Damian Stryjewski, Krzysztof Jaroś i Przemysław Studziński. Brązowe medale zdobyli: Tomasz Kundzicz, Tomasz Dolega, Patryk Hassa i Jacek Urbanowicz.
     - Pojechaliśmy do Słupska liczną ekipą i to zaowocowało sportowymi sukcesami - mówi Jan Zamojcin, trener Andrexu. - Moi podopieczni walczyli z dużą ambicją, wykazując, że czas przepracowany na treningach musi owocować medalami. Jestem bardzo zadowolony, a nasze sukcesy dedykujemy sponsorowi klubu - stwierdza szkoleniowiec.
Andrzej Minkiewicz - Telewizja Elbląska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama