UWAGA!

Graj i biegaj z MOSiR-em

 
Elbląg, Graj i biegaj z MOSiR-em
fot. MOSiR

Najbliższy tydzień, to inauguracja znanych z poprzednich sezonów zawodów sportowych dla amatorów. O tyle ciekawych, że przeznaczone są dla wszystkich kategorii wiekowych, co oznacza że i uczniowie szkół i osoby dorosłe mogą czynnie rywalizować w kilku dyscyplinach sportowych.

W środę (3 października)  pierwszy turniej warcabów 100-polowych. Zapisy dzieci i dorosłych przyjmowane są od godz. 16 a gry rozpoczynają się o 16.30. Tradycyjnie warcabiści spotykają się w świetlicy MOSiR na ul Karowej 1.
       W sobotę będzie można pobiegać z mapą po, przepięknej o tej porze roku Bażantarni. Miłośników Biegów na Orientację zapraszamy przed godz. 10 w okolice restauracji Myśliwska. W tej dyscyplinie mogą startować uczniowie wszystkich rodzajów szkół. Jest też kategoria osób dorosłych i „rodzinna”, czyli rodziców i dzieci, które nie muszą jeszcze chodzić do szkoły. Zapisy na biegi rozpoczynają się od godz. 9.30. Mapy i trasy na te zawody przygotowują członkowie Klubu Sportowego „Eko Gryf”.
       Tego samego dnia spotykają się w hali sportowej przy ul. Kościuszki miłośnicy tenisa stołowego. O godz. 10 rozpocznie się kolejny turniej z cyklu Grand Prix Elbląga. Oczywiście zawodnicy, dzieci młodzież i dorośli też będą podzieleni na kategorie wiekowe. Zapisy już od godz. 9.30
       Natomiast w niedzielę zapraszamy miłośników badmintona. Ta, pozornie łatwa gra, ściąga do Elbląga pasjonatów z terenu sąsiednich województw. Grand Prix w badmintonie rozpoczyna się o godz. 9 w hali IV LO przy ul. Sienkiewicza. Zapisy przyjmowane są od godz. 8.30. Mamy nadzieję, że miłośnicy aktywnego wypoczynku, znajdą coś dla siebie.
       Informacje o terminach zawodów oraz wyniki i zdjęcia znaleźć można na stronie internetowej www.mosir.elblag.eu.
      
MOSiR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama